Ponad 100 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Siłownia wejście

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Piloxing Block Party - warsztat z Pauliną Korgą

03lut

3 lutego (sobota) zapraszamy na PILOXING BLOCK PARTY - warsztat z Pauliną Korgą - Piloxong SSP Master Trainer i Piloxing KO Master Trainer

 

Polubiliście już Piloxing? A może jeszcze nie wiecie o chodzi w tej zabawie? Macie teraz szansę nadrobić zaległości dzięki wyjątkowym warsztatom prowadzonym przez naszego gościa specjalnego - Paulinę Korgę - oficjalnego prezentera i szkoleniowca Piloxing SSP i Piloxing KO w Polsce.

Zapraszamy na prawdziwe i jedyne w swoim rodzaju PILOXING BLOCK PARTY

To będą 3 godziny intensywnego treningu w formule masterclass. Na początek godzina Piloxing BARRE, potem Piloxing KO i na koniec Piloxing SSP. Myślicie, że nie dacie rady? Być może :-) -ale zawsze warto spróbować ;-).

Przez tajniki różnych wariantów poprowadzi Was PAULINA KORGA

Paulina jest oficjalnym prezenterem i szkoleniowcem Piloxing SSP i Piloxing KO w Polsce. Wielokrotnie występowała nadużych imprezach, maratonach i konwencjach fitness, m.in.: FIBO,  Reebok Wellness Marathon, Eu4ya, Latin Dance Camp, WMF

Posiada uprawnienia instruktorskie z róznych form Piloxingu. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, tancerką z 8-letnim doświadczeniem, wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w Kategorii KUMITE kobiet Karate Kyokushin.

 

Piloxing Block Party odbędzie się 3 lutego (sobota) w godz. 14:00 - 17:00.

Wpisowe (udział w 3-godzinnym bloku zajęć) - 30 zł

Rezerwacja miejsc: https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/fitness/grafik-zajec/rezerwacja/4972/2018-02-03 

 

Kilka słów o zajęciach:

PILOXING® SSP to innowacyjny i interdyscyplinarny program fitness łączący następujące formy: boks, pilates i taniec. Dzięki temu połączeniu otrzymujemy kompletny trening interwałowy z elementami ćwiczeń wzmacniających, co zapewnia spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni, a tym samym wysmuklenie i wyrzeźbienie zgrabnej sylwetki. Opcjonalne jest ćwiczenie na boso oraz użycie specjalnych rękawiczek Piloxing® z dodatkowym obciążeniem. Program stworzony przez słynną szwedzką tancerkę i instruktorkę Pilates – Vivecę Jensen zdobywa coraz większe rzesze fanów na całym świecie.

 

Zobacz film promocyjny: https://www.youtube.com/watch?v=xiN6LtBOxQc 

 

PILOXING KNOCKOUT to najcięższy pod względem intensywności sprawdzian sprawności fizycznej, a zarazem ostatni program stworzony przez słynną szwedzką trenerkę – Vivecę Jensen. Knockout, jako interdyscyplinarny program, przenosi ćwiczenia fitness na całkowicie nowy, wyższy poziom intensywności. Ten morderczy trening maksymalnie testuje wytrzymałość oraz pokazuje, że można przekraczać własne granice i przezwyciężać własne słabości. Cechuje go wysoka intensywność, duża ilość elementów plyometrycznych oraz treningu funkcjonalnego. Piloxing Knockout pomaga przezwyciężać przeszkody i osiągnąć taki poziom fitness, jaki był poza naszym zasięgiem kiedykolwiek wcześniej. Jednostka treningowa składa się z 3 lub 6 rund bazujących na elementach zaczerpniętych z boksu, pilatesu, treningu funkcjonalnego oraz plyometrii. Na zajęciach wykonuje się mnóstwo wyskoków przeskoków, przysiadów, pompek, burpees oraz wiele ćwiczeń zwinnościowych. Znokautujemy Cię podczas tych zajęć!

 

Zobacz film promocyjny: https://www.youtube.com/watch?v=pEnVy74u8zA 

 

PILOXING BARRE - Piloxing przy specjalnych drążkach baletowych, gdzie boks spotyka się z ćwiczeniami pilates inspirowanymi tańcem klasycznym.  Trening nastawiony na moc, siłę, powab, kobiecość, płynność ruchów, rozciąganie oraz pracę zwiększająca zakres ruchu w stawach.

 

Zobacz film promocyjny: https://www.youtube.com/watch?v=hS2BGqULRQo 

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj