Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Piloxing Block Party - warsztat z Pauliną Korgą

03lut

3 lutego (sobota) zapraszamy na PILOXING BLOCK PARTY - warsztat z Pauliną Korgą - Piloxong SSP Master Trainer i Piloxing KO Master Trainer

 

Polubiliście już Piloxing? A może jeszcze nie wiecie o chodzi w tej zabawie? Macie teraz szansę nadrobić zaległości dzięki wyjątkowym warsztatom prowadzonym przez naszego gościa specjalnego - Paulinę Korgę - oficjalnego prezentera i szkoleniowca Piloxing SSP i Piloxing KO w Polsce.

Zapraszamy na prawdziwe i jedyne w swoim rodzaju PILOXING BLOCK PARTY

To będą 3 godziny intensywnego treningu w formule masterclass. Na początek godzina Piloxing BARRE, potem Piloxing KO i na koniec Piloxing SSP. Myślicie, że nie dacie rady? Być może :-) -ale zawsze warto spróbować ;-).

Przez tajniki różnych wariantów poprowadzi Was PAULINA KORGA

Paulina jest oficjalnym prezenterem i szkoleniowcem Piloxing SSP i Piloxing KO w Polsce. Wielokrotnie występowała nadużych imprezach, maratonach i konwencjach fitness, m.in.: FIBO,  Reebok Wellness Marathon, Eu4ya, Latin Dance Camp, WMF

Posiada uprawnienia instruktorskie z róznych form Piloxingu. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, tancerką z 8-letnim doświadczeniem, wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w Kategorii KUMITE kobiet Karate Kyokushin.

 

Piloxing Block Party odbędzie się 3 lutego (sobota) w godz. 14:00 - 17:00.

Wpisowe (udział w 3-godzinnym bloku zajęć) - 30 zł

Rezerwacja miejsc: https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/fitness/grafik-zajec/rezerwacja/4972/2018-02-03 

 

Kilka słów o zajęciach:

PILOXING® SSP to innowacyjny i interdyscyplinarny program fitness łączący następujące formy: boks, pilates i taniec. Dzięki temu połączeniu otrzymujemy kompletny trening interwałowy z elementami ćwiczeń wzmacniających, co zapewnia spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacnianie mięśni, a tym samym wysmuklenie i wyrzeźbienie zgrabnej sylwetki. Opcjonalne jest ćwiczenie na boso oraz użycie specjalnych rękawiczek Piloxing® z dodatkowym obciążeniem. Program stworzony przez słynną szwedzką tancerkę i instruktorkę Pilates – Vivecę Jensen zdobywa coraz większe rzesze fanów na całym świecie.

 

Zobacz film promocyjny: https://www.youtube.com/watch?v=xiN6LtBOxQc 

 

PILOXING KNOCKOUT to najcięższy pod względem intensywności sprawdzian sprawności fizycznej, a zarazem ostatni program stworzony przez słynną szwedzką trenerkę – Vivecę Jensen. Knockout, jako interdyscyplinarny program, przenosi ćwiczenia fitness na całkowicie nowy, wyższy poziom intensywności. Ten morderczy trening maksymalnie testuje wytrzymałość oraz pokazuje, że można przekraczać własne granice i przezwyciężać własne słabości. Cechuje go wysoka intensywność, duża ilość elementów plyometrycznych oraz treningu funkcjonalnego. Piloxing Knockout pomaga przezwyciężać przeszkody i osiągnąć taki poziom fitness, jaki był poza naszym zasięgiem kiedykolwiek wcześniej. Jednostka treningowa składa się z 3 lub 6 rund bazujących na elementach zaczerpniętych z boksu, pilatesu, treningu funkcjonalnego oraz plyometrii. Na zajęciach wykonuje się mnóstwo wyskoków przeskoków, przysiadów, pompek, burpees oraz wiele ćwiczeń zwinnościowych. Znokautujemy Cię podczas tych zajęć!

 

Zobacz film promocyjny: https://www.youtube.com/watch?v=pEnVy74u8zA 

 

PILOXING BARRE - Piloxing przy specjalnych drążkach baletowych, gdzie boks spotyka się z ćwiczeniami pilates inspirowanymi tańcem klasycznym.  Trening nastawiony na moc, siłę, powab, kobiecość, płynność ruchów, rozciąganie oraz pracę zwiększająca zakres ruchu w stawach.

 

Zobacz film promocyjny: https://www.youtube.com/watch?v=hS2BGqULRQo 

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj