Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Nowe grafiki na sezon 2018/2019

28sie

Dopieszczony i wymuskany. Nowy grafik zajęć już jest dostępny w systemie rezerwacyjnym. Obowiązuje od 3 września, także od razu powitaniu szkoły możecie oddać się ulubionym zajęciom wg nowego planu. Zmiany dotyczą wszystkich planowych zajęć - fitness, aquafitness, indoor walking i indoor cycling. Rezerwujcie!

 

Poza nowymi zajęciami, o których możecie poczytać poniżej, w tym roku wprowadzamy również możliwość rezerwacji na indywidualną naukę pływania. Nasz mocny zespół instruktorów czeka, żeby podciagnąć Was z kraula, albo wręcz nauczyć Was go od początku. 

 

Nowości

FLOW TONIC 

Flow Tonic to intensywny trening, który wszechstronnie rozwija całe nasze ciało. Same ćwiczenia nie wydają się być zbyt obciążające, ale zapewniamy, że jest to bardzo duży wysiłek dla mięśni. Lekcja opiera się na ćwiczeniach ze specjalnymi podkładkami, które są higieniczne, lekkie i ślizgają się po podłodze. Największą zaletą Flow Tonic jest wysmuklanie mięśni. Proste rozwiązanie umożliwia dostosowanie treningu do różnych poziomów sprawności ćwiczących.

 

GT TRAINING

System treningowy GT to grupowy trening motoryczny. Skuteczny, funkcjonalny trening wykorzystujący gumy Power Band. Zaprojektowany przez wykwalifikowanych trenerów przygotowania motorycznego z myślą o jakości funkcjonowania całego aparatu ruchowego.

Zajęcia GT Training będą prowadzone w dwóch wariantach:

Środowe zajęcia Anety to lekcja STRENGHT/CORE, a piątkowe Karoliny to POWER/COMPACT

 

FLEX - STRETCHING OBWODOWY

Trening, którego celem jest doprowadzenie do stanu równowagi, stabilności oraz elastyczności dzięki której czujemy się silni, a ruch staje się pełen gracji. To zajęcia dla ludzi, którzy pragną rozciągnąć oraz wzmocnić swoje ciało w ramach jednych ćwiczeń. Zajęcia odbywają się na urządzeniach ExtraFit opracowanych przez specjalistów w dziedzinie fizjoterapii.

 

SWIM BY CELIRONMAN 

Zajęcia doskonalące techniki pływackie i trening przygotowujący do startu w zawodach triathlonowych. Trening będzie zindywidualizowany dla każdego uczestnika zajęć - bez względu na dystans do któego się przygotowuje (1/8,1/4,1/2, 1 IM)

Czas trwania zajęć: 45 minut zajęć na basenie + 35 minut  dodatkowego pobytu na basenie i w przebieralni. Grupy max. 10 osobowe. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest rezerwacja zajęć przez strone www oraz wykupienie karnetu( koszt 350zł)  na basen wg cennika lub bezpośrednio w recpcji basenowej. Recpcja Basen 42-714-21-41 lub e-mail rezerwacje@nowa-gdynia.pl 

 

NAUKA PŁYWANIA 9-11 LAT + KRĘGLE

Zajęcia nauki pływania dla dzieci 9-11 lat. Grupa początkująca. Czas trwania: 45 minut zajęć na kręgielni (godzina 18:30) + 45 minut zajęć na basenie + 35 minut  dodatkowego pobytu na basenie i w przebieralni. Grupy max. 15 osobowe. Dzieci są odprowadzane przez rodziców do strefy basenowej. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest rezerwacja zajęć przez strone www oraz wykupienie karnetu ( koszt 350zł)  na basen wg cennika lub bezpośrednio w recpcji basenowej. Recpcja Basen 42-714-21-41 lub e-mail rezerwacje@nowa-gdynia.pl

 

Grafiki on-line (zmiany obowiązują od 3 września):

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj