Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich - weekendowy maraton szachowy

07sty

W dniach 7-8 stycznia w SNG będziemy gościć prawdziwych mistrzów szybkiego myślenia, którzy wystartują w Atlas Mistrzostwach Polski w Szachach Szybkich. Również w ten weekend będą miały miejsce jeszcze trzy inne turnieje. - rywalizować będą najlepsi szachiści z woj. łódzkiego - seniorzy w Szachach Błyskawicznych i juniorzy w Szachach Szybkich.

 

W pierwszy weekend nowego roku, Zgierz i Stacja Nowa Gdynia staną się stolicą polskich szachów. Turniej główny - Atlas Stacja Nowa Gdynia - Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2017, rozgrywany w niedzielę 8 stycznia, poprzedzą rozgrywane w sobotę trzy turnieje rangi wojewódzkiej.

W turniejach rozgrywanych w SNG udział mogą wziąć zawodnicy z aktualną licencją zawodniczą PZSzach. Wszystkich pozostałych zapraszamy do kibicowanie i śledzenia rozgrywek. Pula nagród w Mistrzostwach Polski wynosi 25.000 zł także jest o co walczyć! Sponsorem tytularnym turnieju jest Atlas a organizatorem Łódzki Związek Szachowy. PZSzach.

Wszystkich chętnych zachęcamy do udziału w turniejach towarzyszących o randze mistrzostw województwa, które odbęda się dzień wcześniej - 7 stycznia. W szczególności zaprasamy najmłodszych adeptów szachowych.

 Szczegółowe informacje, komunikat organizacyjny i regulamin Mistrzostw są dostępne pod linkami poniżej.

 

Atlas Stacja Nowa Gdynia - Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2017 - link do strony turniejowej

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Szybkich 11-18 lat -link do strony turniejowej

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Szybkich do lat 10 - link do strony turniejowej

Otwarte Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej - link do strony turniejowej

 

Zapraszamy do udziału i kibicowania!

 

 

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj