Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Konferencja Biegowa w SNG

07lis

Mamy zaszczyt zaprosić Was na historyczne wydarzenie - pierwszą konferencją prowadzoną przez biegaczy dla biegaczy! Jeżeli bieganie jest Twoją pasją, musisz tam być!

 

I KONFERENCJA BIEGOWA 'ZABIEGANE ŻYCIE 2015'

 

JEŚLI BIEGANIE JEST TWOJĄ PASJĄ MUSISZ TU Z NAMI BYĆ!

Już 7 listopada w SNG odbędzie się pierwsza edycja Konferencji biegowej  "Zabiegane życie 2015". Konferencja ma na celu zbliżyć do siebie wszystkich pasjonatów biegania, chcących zgłębić jego sedno. Program konferencji obejmuje zasady treningu, przygotowań do zawodów, odżywiania, suplementacji czy fizjoterapii w perspektywie zarówno biegacza amatora, jak i profesjonalisty.

Prelegentami będą zawodnicy z najwyższej półki jak np. Mistrz Europy w biegu na 800 metrów - Adam Kszczot, ale również nasi lokalni bohaterowie, z których mnóstwo ludzi czerpie motywację do przełamywania własnych słabości. Na zakończenie będzie można również wsłuchać się w głos znanego rapera MEZO, który opowie o przesuwaniu barier i znajdowaniu czasu na trening w wirze codziennego zabiegania.

Zapisy i szczegóły na stronie: http://www.konferencjebiegowe.pl/

 

Serdecznie zapraszamy! Nie dajcie się wyprzedzić :) !

Mieliśmy zaszczyt gościć tak znamienity event w naszych przestrzeniach i przedstawiamy Państwu naszą krótką fotorelacje - zdjęcia podczas wykładów i na koniec mini-koncert Jacka MEZO Mejera. Niesamowicie ludzie jednego dnia, spotkali się w jednym miejscu - i to właśnie u nas w SNG. Oglądajcie i czekajcie razem z nami na kolejną edycję! :)













































































































Fitness
Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj