Ponad 190 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Strefa 360 Fit Zone

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Komunikat specjalny z 12 marca 2020r.

12mar

Od 13 marca 2020r. (piątek) Centrum Sportu, Aquapark i strefa Ancymondo zostają zamknięte. Szczegóły poniżej.

Komunikat z dnia 12 marca 2020r.

 

Szanowni Państwo,

w związku z obecną sytuacją:

- od 13 marca 2020r. zamknięte zostaje Centrum Sportu Stacji Nowa Gdynia. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, wszystkie zobowiązania długoterminowe (umowy, karnety) zostają zamrożone a ich ważność będzie automatycznie przedłużona o czas zamknięcia obiektu. Centrum Sportu będzie zamknięty do odwołania.

- od 13 marca 2020r. zamknięty zostaje Aquapark Stacji Nowa Gdynia. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, wszystkie zobowiązania długoterminowe (umowy, karnety) zostają zamrożone a ich ważność będzie automatycznie przedłużona o czas zamknięcia obiektu. Aquapark będzie zamknięty do odwołania.

- od 13 marca 2020r. zamknięta zostaje strefa Ancymondo. Wszystkie planowane wydarzenia urodzinowe i warsztaty zostają odwołane. Organizatorzy są informowani o sytuacji na bieżąco. Strefa Ancymondo będzie nieczynna do odwołania. Będziemy informować o aktualnie podejmowanych decyzjach.

 

O wszelkich kolejnych decyzjach będziemy informowali Państwa na bieżąco.

Stacja Nowa Gdynia

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj