Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

IV. Piknik sportowo - muzyczny rozRUCH!!!

16cze

16 czerwca zapraszamy na rozRUCH!!! Będą biegi na królewskim dystansie 1 Mili. Biegi dla dzieci na krótszych dystansach, ale równie wymagających ;-). Będzie wiele innych atrakcji ulokowanych wokół nowogdyńskiego stawu, a na koniec, gdy zmrok zapadnie - koncert Anity Lipnickiej.

Poniżej mapa artakcji jakie czekają na Was w trakcie pikniku  

 

 

 


 

Tegoroczny rozRUCH!!! rozpoczniemy od biegów a zakończymy koncertem Anity Lipnickiej organizowanym wspólnie z Filharmonią Łódzką. W międzyczasie będzie czekać na Was mnóstwo różnych atrakcji – zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Zaczynam o godzinie 11:00 biegiem III. Lot Bociana. Bieg na królewskim dystansie 1 Mili po atestowanej trasie, to zawsze mnóstwo emocji i pakiety startowe z wyjątkowymi koszulkami ! Zapraszamy dorosłych i gimnazjalistów (razem z nimi uczniów VII klas), którzy będą startować w odrębnej kategorii biegowej.

Więcej bieżących informacji znajdziecie na podstronie Biegu na 1 Milę - KLIKNIJ TUTAJ

Następnie IV. Bieg Szklakiem Dzikiej Kaczki - startujemy o 13:00. Dzieci pobiegną w trzech grupach wiekowych (z podziałem na chłopców i dziewczynki) na trzech różnych dystansach.

Dedykowana podstrona Biegu Szlakiem Dzikiej Kaczki -  KLIKNIJ TUTAJ

Po biegach indywidualnych - rodzinna Spartakiada - rywalizacja w zespołach rodzinnych - więcej szczegółów - KLIKNIJ TUTAJ

Przed biegami - już o 8.30 rozpoczniemy II. edycję wyjątkowego w skali kraju Turnieju Szachowo-Kręglowego - pod patronate Łódzkiego Związku Szachowego - regulamin turnieju w załączniku a zgłoszenia przyjmowane są poprzez adres: info@szach-mat.com.pl

 

Wokół stawu również będzie się działo. Przez cały czas trwania pikniku będą odbywały się darmowe lekcje pokazowe fitness w piknikowej Strefie Fit. 

 

 

Dla dzieci w różnym wieku przygotowaliśmy moc atrakcji od animacji, przez gry i zabawy po wszelkiego rodzaju dmuchańce.

W szczególności zapraszamy dzieci na lekcje Savoir -vivre'u - o równych godzinach od godz .13:00.

A zarówno dzieci jak i dorosłych zapraszamy do dwóch pokojów zagadek, przygotowanych wspólnie z naszym partnerem -Tkalnia Zagadek :-)

Restauracja Dzika Kaczka zadba o to, żebyście nie byli głodni - będzie grill, lody jak i wata cukrowa. I wiele, wiele innych niespodzianek.

 

Przed koncertem o godz. 19:00 zapraszamy do Galerii SNG na wernisaż wystawy malarstwa Iwana Kulika pt. „ Wschód i Zachód”. Więcej na temat wystawy na stronie SNG Kultura

I w finale, na zakończenie pikniku – prawdziwa muzyczna uczta. Na nowogdynskiej scenie wystąpi o godz. 21:00 Anita Lipnicka & The Hats

 

Program będzie się rozrastał, także śledźcie na bieżąco informacje na naszej stronie i facebook'u.

Zapamiętajcie tę datę - 16 czerwca, a dla przypomnienia - relacja z zeszłorocznego Pikniku.

 

 

 

Było pięknie - to i zdjęcia pięknie wyszły ;) Bawcie się dobrze i wspominajcie przez lata...!Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj