Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

IV. Piknik sportowo - muzyczny rozRUCH!!!

16cze

16 czerwca zapraszamy na rozRUCH!!! Będą biegi na królewskim dystansie 1 Mili. Biegi dla dzieci na krótszych dystansach, ale równie wymagających ;-). Będzie wiele innych atrakcji ulokowanych wokół nowogdyńskiego stawu, a na koniec, gdy zmrok zapadnie - koncert Anity Lipnickiej.

Poniżej mapa artakcji jakie czekają na Was w trakcie pikniku  

 

 

 


 

Tegoroczny rozRUCH!!! rozpoczniemy od biegów a zakończymy koncertem Anity Lipnickiej organizowanym wspólnie z Filharmonią Łódzką. W międzyczasie będzie czekać na Was mnóstwo różnych atrakcji – zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Zaczynam o godzinie 11:00 biegiem III. Lot Bociana. Bieg na królewskim dystansie 1 Mili po atestowanej trasie, to zawsze mnóstwo emocji i pakiety startowe z wyjątkowymi koszulkami ! Zapraszamy dorosłych i gimnazjalistów (razem z nimi uczniów VII klas), którzy będą startować w odrębnej kategorii biegowej.

Więcej bieżących informacji znajdziecie na podstronie Biegu na 1 Milę - KLIKNIJ TUTAJ

Następnie IV. Bieg Szklakiem Dzikiej Kaczki - startujemy o 13:00. Dzieci pobiegną w trzech grupach wiekowych (z podziałem na chłopców i dziewczynki) na trzech różnych dystansach.

Dedykowana podstrona Biegu Szlakiem Dzikiej Kaczki -  KLIKNIJ TUTAJ

Po biegach indywidualnych - rodzinna Spartakiada - rywalizacja w zespołach rodzinnych - więcej szczegółów - KLIKNIJ TUTAJ

Przed biegami - już o 8.30 rozpoczniemy II. edycję wyjątkowego w skali kraju Turnieju Szachowo-Kręglowego - pod patronate Łódzkiego Związku Szachowego - regulamin turnieju w załączniku a zgłoszenia przyjmowane są poprzez adres: info@szach-mat.com.pl

 

Wokół stawu również będzie się działo. Przez cały czas trwania pikniku będą odbywały się darmowe lekcje pokazowe fitness w piknikowej Strefie Fit. 

 

 

Dla dzieci w różnym wieku przygotowaliśmy moc atrakcji od animacji, przez gry i zabawy po wszelkiego rodzaju dmuchańce.

W szczególności zapraszamy dzieci na lekcje Savoir -vivre'u - o równych godzinach od godz .13:00.

A zarówno dzieci jak i dorosłych zapraszamy do dwóch pokojów zagadek, przygotowanych wspólnie z naszym partnerem -Tkalnia Zagadek :-)

Restauracja Dzika Kaczka zadba o to, żebyście nie byli głodni - będzie grill, lody jak i wata cukrowa. I wiele, wiele innych niespodzianek.

 

Przed koncertem o godz. 19:00 zapraszamy do Galerii SNG na wernisaż wystawy malarstwa Iwana Kulika pt. „ Wschód i Zachód”. Więcej na temat wystawy na stronie SNG Kultura

I w finale, na zakończenie pikniku – prawdziwa muzyczna uczta. Na nowogdynskiej scenie wystąpi o godz. 21:00 Anita Lipnicka & The Hats

 

Program będzie się rozrastał, także śledźcie na bieżąco informacje na naszej stronie i facebook'u.

Zapamiętajcie tę datę - 16 czerwca, a dla przypomnienia - relacja z zeszłorocznego Pikniku.

 

 

 

Było pięknie - to i zdjęcia pięknie wyszły ;) Bawcie się dobrze i wspominajcie przez lata...!Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj