Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

III. Bieg Bociana na 1 Milę - 16 czerwca - start godz. 11:00

16cze

Dwa kółka wokół stawu. Królewski dystans. Tyle ma nowogdyńska 1.mila (oczywiście z atestem PZLA). W tym roku zapraszmy na trzecią edycję biegu na tym królewskim dystansie - będą koszulki, medale i dobry wydłużony sprint :-). Zapraszamy 16 czerwca w ramach pikniku rodzinnego rozRUCH!!!z Atlasem.

Wyniki sobotnich biegów na 1 Milę:

https://www.dropbox.com/s/l2bpbck9b6cgmcz/III%20MILA%20BOCIANA%2016.06.2018%20WYNIKI%20PUBLIKACJA.pdf?dl=0

 

 


 

Trzecia edycja Biegu Bociana będzie miała miejsce 16 czerwca 2018 o godz. 11.00 w ramach IV. edycji pikniku roZRUCH!!! Atestowana trasa. Dwa kółka wokół stawu. Wyniki uznawane oficjalnie na stronach biegowych.

Dlaczego Lot Bociana? Bo wspiera nas wyjątkowy partner - marka Atlas. U nas w SNG zadomowiły sie kaczki, Atlas dowozi Bociany. I dzięki tej doskonałej współpracy mamy dla Was również m.in koszulki startowe i atrakcyjne nagrody. Wpisowe - do 4 czerwca jedynie 20 zł! Potem o 10 zł drożej. Liczba miejsc ograniczona - także nie zwlekajcie z zapisami.

Startujemy w kategoriach Open i Gimnazja. Odrębna klasyfikacja Pań i Panów. Z Gimnazjalistami mogą startować uczniowie obecnych klas siódmych szkół podstawowych.

 

Regulamin biegów poniżej w załączniku

Zapisy poprzez stronę naszego partnera i współorganizatora biegu- Time4S - Zapisz się na bieg

 

Przypominamy też o biegach dla dzieci - IV Bieg Szlakiem Dzikiej Kaczki - również w ramach IV edycji pikniku rozRUCH!!! Więcej szczegółów TUTAJ

 

 

Było pięknie - to i zdjęcia pięknie wyszły ;) Bawcie się dobrze i wspominajcie przez lata...!Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj