Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

III Urodziny Kid Zone - SNG Fitness Kids

17kwi

Czy wiecie, że nasze SNG Kid Zone ma już całe 3 latka? I nadal rośnie zdrowo ;) Z tej okazji właśnie chcemy Was zaprosić do wspólnego świętowania - w niedzielę 17 kwietnia od godziny 9:00 do 15:00! :)

Drodzy Rodzice i Kochane Dzieciaki!

Strefa SNG Kid Zone w tym roku obchodzi już swoje Trzecie Urodziny! I z tej właśnie okazji zapraszamy Was do wspólnego urodziny kz i fitness kidsświętowania. Pokoik SNG Kid Zone przy okazji urodzinowych uroczystości chciałby Wam przedstawić swojego młodszego brata ;)

  • salę Fitness Kids, gdzie odbywać się będą przez cały dzień (od godziny 9:00 do 15:00) 20 minutowe zajęcia pokazowe Fitness Kids dla wszystkich odwiedzających nas dzieci
  • w samej strefie Kid Zone będzie czas na przeróżne zabawy, gry i szaleństwa pod stałą opieką
  • całą Stację Nowa Gdynia opanują zielone nowogdyńkie balony, które z przyjemnością zostaną przez dzieci zabrane do domów ;)
  • wspólnie zaplananujemy Wam wakacje i Wasze urodziny ;)
  • i to co Tygryski lubią najbardziej czyli pyszności, słodkości - urodzinowy tort dla każdego!

Zapisy na zajęcia pokazowe przez e-mail
anna.salamon@nowa-gdynia.pl lub telefonicznie 695-150-496

Grafik zajęć pokazowych znajdziecie w zakładce GRAFIKI FITNESS KIDS

Tego dnia wszystkie atrakcje opłacamy bezgotówkowo - za Free Pass Kids - który dostępny będzie w każdej recepcji w SNG ;)

Zapraszamy Was z uśmiechem - dzieci bawią się w najlepsze, a Wy macie czas na trening ;)

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj