Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

Indoor Cycling-Walking

III Piknik sportowo - muzyczny rozRUCH!!! z Atlasem

17cze

Zapraszamy serdecznie na trzecią edycję Pikniku Sportowo - Muzycznego rozRUCH!!! z Atlasem.

 

Zapraszamy w sobotę 17 czerwca.

Rozpoczniemy od biegów a zakończymy wyjątkowym koncertem organizowanym wspólnie z Filharmonią Łódzką. W międzyczasie będzie czekać na Was mnóstwo różnych atrakcji – zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Zaczynam o godzinie 11:00 biegiem II Lot Bociana. Bieg na 1. Milę - tak jak obiecaliśmy - bieg dla dorosłych po atestowanej trasie, mnóstwo emocji i pakiety startowe w tym koszulki startowe! Zapraszamy dorosłych i gimnazjalistów, dla których mamy przygotowaną odrębną kategorię biegową.

Zapisów na bieg możecie dokonać TUTAJ

Następnie III Bieg Szklakiem Dzikiej Kaczki - już o 13:00. W trzech grupach wiekowych na trzech różnych dystansach pobiegną dzieci od 6 do 14 lat.

Zapisy również na stronie naszego partnera biegowego – Time4S - TUTAJ

Przez cały czas trwania pikniku będą odbywały się darmowe lekcje pokazowe fitness pod chmurką w piknikowej Strefie Fit

Dla dzieci przygotowaliśmy moc różnych atrakcji od eksperymentów z Małym Inżynierem po wszelkiego rodzaju dmuchańce

 

Informacje o kolejnych atrakcjach będziemy Wam przekazywać na bieżąco.

 

Na zakończenie pikniku – prawdziwa muzyczna uczta. Na naszej scenie nad stawem wystąpi zespół Raz Dwa Trzy.

Więcej informacji o zespole - TUTAJ

 

Zapraszamy!

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Mamy przyjemność być bazą treningową dla wyróżniających się młodych zawodników. Poznajcie sportowe bio Ady Sosnowskiej, Kacpra Dworaka i Michała Kikosickiego.
Więcej
Powstaniu SNG przyświecała idea "coś dla duszy, coś dla ciała". Stąd pomysł Galerii SNG i regularnych spotkań literackich i publicystycznych. Od kilku lat również muzyka gości w nowogdyńskich plenerach. Zapraszamy do śledzenia zapowiedzi bieżących wydarzeń.
Więcej
Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Dwudziestu najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Martyna Bielawska


Czytaj
Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Maciej Maciejewski


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj