Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

eGym - Innowacyjny system treningowy - od sierpnia w SNG!

01sie

eGym to nowa jakość w treningu siłowym. Po raz pierwszy w Polsce, jedynie w Stacji Nowa Gdynia. Już dostępny w Twoim ulubionym klubie! Zapraszamy!

 

System eGym oficjalnie w Stacji Nowa Gdynia. Frekwencja na otwarciu dopisała. Uczestnicy wyszli zachwyceni, zmotywowani, prosto do recepcji dokonywać rezerwacji.

Poniżej nasza fotorelacja...:)


 

Szczegółowe informacje dot. rozwiązania eGym znajdziecie TUTAJ.

Dlaczego warto?

eGym to cyfrowy trening przyszłości. Dowiesz się, jak bezpiecznie i efektywnie ćwiczyć, w  jaki sposób osiągnąć swoje cele treningowe. Zaprezentujemy zupełnie nowe podejście do treningu siłowego – najnowocześniejsze maszyny zintegrowane z aplikacją, która umożliwi Ci śledzenie postępów treningowych. Pierwsi użytkownicy eGym podzielą się swoimi wrażeniami z treningu eGym.

Otwarcie strefy uczcimy szampanem, będzie coś dobrego, oczywiście w standardzie fit, a po prezentacji zapraszamy na naszą kręgielnię.

Jesteście gotowi na przełom w Waszych planach treningowych? Jeśli jeszcze nie - obejrzyjcie film poniżej - powinien Was przekonać :-)

Więcej o systemie eGym znajdziecie TUTAJ.

A jeśli chcecie od razu spróbować treningu przyszłości, przyjdźcie na nieodpłatny trening wprowadzający. Wejdźcie na www.egym.stacjanowagdynia.pl  i wypełnijcie formularz. Skontaktujemy się z Tobą, aby umówić najbardziej korzystny dla Ciebie termin.

 

 

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj