Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

eGym - Innowacyjny system treningowy - od sierpnia w SNG!

01sie

eGym to nowa jakość w treningu siłowym. Po raz pierwszy w Polsce, jedynie w Stacji Nowa Gdynia. Już dostępny w Twoim ulubionym klubie! Zapraszamy!

 

System eGym oficjalnie w Stacji Nowa Gdynia. Frekwencja na otwarciu dopisała. Uczestnicy wyszli zachwyceni, zmotywowani, prosto do recepcji dokonywać rezerwacji.

Poniżej nasza fotorelacja...:)


 

Szczegółowe informacje dot. rozwiązania eGym znajdziecie TUTAJ.

Dlaczego warto?

eGym to cyfrowy trening przyszłości. Dowiesz się, jak bezpiecznie i efektywnie ćwiczyć, w  jaki sposób osiągnąć swoje cele treningowe. Zaprezentujemy zupełnie nowe podejście do treningu siłowego – najnowocześniejsze maszyny zintegrowane z aplikacją, która umożliwi Ci śledzenie postępów treningowych. Pierwsi użytkownicy eGym podzielą się swoimi wrażeniami z treningu eGym.

Otwarcie strefy uczcimy szampanem, będzie coś dobrego, oczywiście w standardzie fit, a po prezentacji zapraszamy na naszą kręgielnię.

Jesteście gotowi na przełom w Waszych planach treningowych? Jeśli jeszcze nie - obejrzyjcie film poniżej - powinien Was przekonać :-)

Więcej o systemie eGym znajdziecie TUTAJ.

A jeśli chcecie od razu spróbować treningu przyszłości, przyjdźcie na nieodpłatny trening wprowadzający. Wejdźcie na www.egym.stacjanowagdynia.pl  i wypełnijcie formularz. Skontaktujemy się z Tobą, aby umówić najbardziej korzystny dla Ciebie termin.

 

 

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj