Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Dzień otwarty w SNG - 13 września, godz. 10-16!

09wrz

Witamy nowy sezon 2014/2015! W dzień jego rozpoczęcia, mamy dla Was masę atrakcji. Sprawdźcie dlaczego warto aktywnie spędzić z nami ten czas!

 

Zapraszamy na dzień otwarty w SNG, w czasie którego czekają na Was:

- Lekcje pokazowe w salach fitness, sali rowerowej oraz sali z bieżniami (indoor walking) - w programie przegląd zajęć, które proponujemy w tym sezonie i szansa na poznanie naszych instruktorów (jeśli ktoś jeszcze nas nie zna ;-)).

- Trening obwodowy - w strefie 360 Fit Zone będą miały miejsce prezentacje treningu obwodowego. To doskonałe zajęcia na poprawę ogólnej sprawności niezależnie od wieku i kondyncji.

- Nauka gry w tenisa i badmintona - na kortach i boiskach będą czekać instruktorzy tenisa i badmintona, którzy poprowadzą nabór do grup treningowych w nowym sezonie oraz będą weryfikować predyspozycje kandydatów do poszczególnych dyscyplin.

SNG Kid Zone i kochane panie Anie przyjmą na czas zajęć Wasze pociechy pod opiekę, zagwarantują dobrą zabawę i dadzą kolejne powody, by odwiedzać nas regularnie.

Poznaj SNG i jej atrakcje! - Po raz pierwszy w naszch progach? Sprawdźcie co oferujemy codzinnie od 6.00 do 23.00!

Na pewno tego dnia znajdzie się pomocna dłoń kogoś z SNG Team aby pokazać Wam, dlaczego nasze centrum sportowe to wyjątkowe miejsce na rekreacyjnej mapie Łodzi i okolic. Nie mówiąc o restauracji, aquaparku, SPA, hotelu i otaczającym nas lesie....

Dodatkowo mamy dla Was konkurs "MINI inspiruje do działania".

Na wszystkich, którzy odwiedzą nas tego dnia będzie czekać MINI! Zgodnie z dobrze znaną staropolską zasadą "Ja nie wjadę?", MINI pojawi się na terenie centrum sportu i będzie promować swoje wdzięki pod hasłem MINI isnpiruje do działania. Dodatkowo tego dnia możecie wziąć udział w konkursie "Zrób selfie z MINI" i wygrać MINI na 3 dni!

Szczegółowy program zajęć w czasie Dnia Otwartego (może ulec zmianie i będzie na bieżąco aktualizowany). Opisy zajęć znajdziecie TUTAJ.

Zasady udziału w Dniu Otwartym

1. Zapisy na zajęcia są prowadzone na miejscu w Dzień otwarty.

2. Każda lekcja pokazowa trwa 30 minut. W przypadku większej liczby chętnych niż liczba miejsc (decyduje kolejność zgłoszeń), w zaplanowanym czasie na daną lekcję będą przeprowadzone dwie lekcje po 20 minut, jedna po drugiej

3. Warunkiem udziału w lekcjach pokazowych jest wypełnienie na miejscu formularza rejestracyjnego i wniesienie opłaty w wysokości 1 zł.

Fitness
Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj