Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Dzień otwarty w SNG - 13 września, godz. 10-16!

09wrz

Witamy nowy sezon 2014/2015! W dzień jego rozpoczęcia, mamy dla Was masę atrakcji. Sprawdźcie dlaczego warto aktywnie spędzić z nami ten czas!

 

Zapraszamy na dzień otwarty w SNG, w czasie którego czekają na Was:

- Lekcje pokazowe w salach fitness, sali rowerowej oraz sali z bieżniami (indoor walking) - w programie przegląd zajęć, które proponujemy w tym sezonie i szansa na poznanie naszych instruktorów (jeśli ktoś jeszcze nas nie zna ;-)).

- Trening obwodowy - w strefie 360 Fit Zone będą miały miejsce prezentacje treningu obwodowego. To doskonałe zajęcia na poprawę ogólnej sprawności niezależnie od wieku i kondyncji.

- Nauka gry w tenisa i badmintona - na kortach i boiskach będą czekać instruktorzy tenisa i badmintona, którzy poprowadzą nabór do grup treningowych w nowym sezonie oraz będą weryfikować predyspozycje kandydatów do poszczególnych dyscyplin.

SNG Kid Zone i kochane panie Anie przyjmą na czas zajęć Wasze pociechy pod opiekę, zagwarantują dobrą zabawę i dadzą kolejne powody, by odwiedzać nas regularnie.

Poznaj SNG i jej atrakcje! - Po raz pierwszy w naszch progach? Sprawdźcie co oferujemy codzinnie od 6.00 do 23.00!

Na pewno tego dnia znajdzie się pomocna dłoń kogoś z SNG Team aby pokazać Wam, dlaczego nasze centrum sportowe to wyjątkowe miejsce na rekreacyjnej mapie Łodzi i okolic. Nie mówiąc o restauracji, aquaparku, SPA, hotelu i otaczającym nas lesie....

Dodatkowo mamy dla Was konkurs "MINI inspiruje do działania".

Na wszystkich, którzy odwiedzą nas tego dnia będzie czekać MINI! Zgodnie z dobrze znaną staropolską zasadą "Ja nie wjadę?", MINI pojawi się na terenie centrum sportu i będzie promować swoje wdzięki pod hasłem MINI isnpiruje do działania. Dodatkowo tego dnia możecie wziąć udział w konkursie "Zrób selfie z MINI" i wygrać MINI na 3 dni!

Szczegółowy program zajęć w czasie Dnia Otwartego (może ulec zmianie i będzie na bieżąco aktualizowany). Opisy zajęć znajdziecie TUTAJ.

Zasady udziału w Dniu Otwartym

1. Zapisy na zajęcia są prowadzone na miejscu w Dzień otwarty.

2. Każda lekcja pokazowa trwa 30 minut. W przypadku większej liczby chętnych niż liczba miejsc (decyduje kolejność zgłoszeń), w zaplanowanym czasie na daną lekcję będą przeprowadzone dwie lekcje po 20 minut, jedna po drugiej

3. Warunkiem udziału w lekcjach pokazowych jest wypełnienie na miejscu formularza rejestracyjnego i wniesienie opłaty w wysokości 1 zł.

Fitness
Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj