Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

deepWork - nowy trening funkcjonalny

26kwi
deepWork - nowy trening funkcjonalny

Z przyjemnością informujemy, iż od miesiąca maja proponujemy Państwu, zupełnie nowe na polskim rynku fitness zajęcia - Deep Work!

Jako jeden z pierwszych klubów w Polsce i jedyny w Łodzi, i w województwie łódzkim - wprowadzamy zajęcia te zajęcia na stałe do naszego grafiku. I gwarantujemy, że lekcja deepWORK jest czymś zdecydowanie więcej niż godzina fitnessu.

Deep Work jest to zupełnie nowy wymiar treningu funkcjonalnego, prosty, atletyczny i wyróżniający się na tle innych innych znanych programów. Opiera się na pięciu elementach: ziemia, drewno, ogień, metal i woda. Elementy te symbolizują źrodła energii i tworzą kompleksowy trening funkcjonalny - który skupiając w sobie koncepcję Yin i Yang został stworzony tak, aby łączył w sobie napięcie i rozluźnienie mięśni oraz ćwiczenia oddechowe. Zajęcia mają na celu wyćwiczyć wszystkie partie mięśni, pozbawić je niezdrowego napięcia i wypracować w uczestnikach głęboki oddech, który uspokaja.

deepWORK® to zajęcia dla każdego niezależnie od wieku, poziomu zaawansowania czy płci. Zajęcia odbywają się bez choreografii, bez przyrządów i dają możliwość wyboru odpowiedniej dla siebie wersji danego ćwiczenia.

Zajęcia deepWORK® w SNG  prowadzić będzie od maja Iwona Sokołowska. Więcej informacji i szczegółów już wkrótce!


SNG Fitness Team

Fitness
Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj