Powrót do aktualności

Czas na zmiany!

22 maj 2023• Fitness & Gym
Forma do lata? NIE! Na LATA!

3 KROKI DO METAMORFOZY W LEPSZĄ WERSJĘ SIEBIE.


Zmiana trybu życia i sposobu odżywiania to gwarantowana zmiana Twojego samopoczucia na lepsze, a ono jest przecież dla Ciebie najważniejsze. Świat nabiera nowych barw. Masz więcej energii i chęci. Lepsze samopoczucie każe Ci wcześniej wstać, uśmiechnąć się i zrobić coś dla siebie. Zacznij od ciekawego śniadania – innego niż jesz od lat. Wyjdź z domu z myślą o treningu, który wyzwoli w Tobie endorfiny i po którym poczujesz się jeszcze lepiej. To fakt! Aktywność fizyczna nie tylko polepsza samopoczucie, ale też poprawia pracę mózgu, dotlenia, wspiera odporność organizmu, obniża stres i zwiększa samoocenę.

Brzmi dobrze? Nie wiesz jak zacząć?

Są do tego potrzebne 3 kroki. 3 stopnie by wspiąć się na podium i wygrać walkę ze sobą o lepsze samopoczucie i zdrowie.
Stopień 3 – POMYSŁ

Zmiany zaczynają się w Twojej głowie. Skoro tu jesteś i to czytasz to znaczy, że kiełkuje w Tobie potrzeba zmian. A może ta potrzeba rośnie każdego dnia i jest już na tyle duża żeby przeskoczyć na drugi stopień?

Stopień 2 – DECYZJA

Powiedz: TAK! Wstań z fotela, załóż wygodne buty…i przyjdź do Stacji Nowa Gdynia.

Tak niewiele trzeba było, a osiągnąłeś już drugi stopień. Zostaje Ci już tylko… Droga na szczyt podium, na którym staniesz jako lepsza wersja siebie. Jako zwycięzca w biegu po zdrowie i wspaniałe samopoczucie. A my Ci w tym chętnie pomożemy.

Stopień 1 – REALIZACJA

To najdłuższy i najtrudniejszy krok. Samo się nie zrobi. Ale pamiętaj, że wygranym jest już ten co staje na starcie! 3 stopień już jest zwycięstwem! Zwycięstwem nad słabościami, nad każdorazowym „zacznę od jutra”.

Niech wymierne i monitorowane w czasie wyniki będą dla Ciebie najlepszą motywacją. Jeżeli podejmiesz nasze wyzwanie w drodze do metamorfozy zaczniemy od spotkania z instruktorem. To bardzo ważny etap. Instruktor Cię zmierzy, zważy, przepyta i doradzi. Doradzi, przede wszystkim jakiego rodzaju aktywności zaleca, w jakiej intensywności i znając harmonogram naszych zajęć zaproponuje konkretny, indywidualny grafik aktywności dla Ciebie. Opracuje plan działania, wyznaczy realny do osiągnięcia cel na najbliższe tygodnie. Wskaże również jakie zmiany powinieneś przedsięwziąć na drodze do dobrych nawyków żywieniowych- nie jesteśmy dietetykami, ale wiemy jak zdrowo i odpowiednio w czasie wzmorzonej aktywności się odżywiać, dlatego chcemy się z Tobą podzielić naszym doświadczeniem. A co najważniejsze, przez cały okres Twojej zmiany będziesz miał opiekę instruktora, który poprowadzi Cię na szczyt monitorując zmiany i modyfikując zalecenia by Twoje treningi były jak najbardziej efektywne.  Raz w miesiącu spotkacie się na omówieniu wyników, gdzie wykonacie badanie składu ciała by sprawdzić zachodzące w Twoim organizmie zmiany. Jeżeli wszystko będzie szło z planem – podkręcimy obroty. Jeżeli nie, sprawdzimy gdzie są problemy i postaramy się bardziej Cię zmotywować. Bądź cierpliwy i wytrwały, efekty przyjdą na pewno.

Zainteresowany?


3. Pomyśl

2. Zadecyduj

1. Skontaktuj się z nami, aby wyznaczyć pierwszy termin spotkania z instruktorem ( metamorfoza@nowa-gdynia.pl; lub tel: 695 150 883 )

 
 

Podpisz niezwykłą i pierwszą w historii Stacji UMOWĘ ROCZNĄ w której gwarantujemy Ci:

- profesjonalną opiekę instruktorską przez CAŁY OKRES TRWANIA UMOWY.
- zapewniamy nielimitowany dostęp do siłowni (która została właśnie wzbogacona o nowy sprzęt),
- aquaparku,
- zajęć fitness i aquafitness,
- innowacyjną strefy eGym oraz Flex.
- każdego miesiąca czeka Cię także spotkanie z Twoim instruktorem oraz badanie składu ciała.

A to wszystko w cenie 249 złotych miesięcznie.

Spiesz się. Twoje nowe, sportowe życie czeka na Ciebie. Miejsc, na to szczególne wyzwanie mamy tylko 20! TO TWÓJ CZAS ŻEBY STANĄĆ NA PODIUM!