Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Nauka pływania indywidualna

Nauka pływania grupowa

Aqua Fitness

XIV. urodziny basenu SNG zawody pływackie dla uczniów klas czwartych.

25lut

Urodziny basenu zawsze obchodzimy na sportowo. W tym roku tradycyjnie nie zabrakło emocji i dobrej zabawy.

 

22 lutego odbyły się zawody z okazji 14. urodzin basenu SNG. Na starcie stanęły 22 4-osobowe zespoły z 13 szkół podstawowych z Łodzi i Zgierza. Oczywiście zgodnie z tradycją reprezentujące 4. klasy SP. Walka była naprawdę pasjonująca, a ostatecznie z klasyfikacji końcowej na podium stanęli: I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 55 z Łodzi II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 12 ze Zgierza III miejsce - Szkoła Podstawowa nr 5 ze Zgierza. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale i upominki. Po raz pierwszy w historii zawodów, przeprowadzono również wyścigi wśród nauczycieli będących opiekunami młodych zawodników. Zwyciężył Radosław Jańczyk z SP nr 30 z Łodzi, przed Marcinem Szcześniakiem z I STO w Łodzi i Bartłomiejem Jurkiem z SP nr 8 ze Zgierza. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i zapraszamy do Aquaparku SNG!

Relacja zdjęciowa z wydarzenia dostępna jest na naszym profilu fb:

https://www.facebook.com/pg/Stacja.Nowa.Gdynia/photos/?tab=album&album_id=10155456615200748

Do zobaczenia za rok na XV. jubileuszowej edycji!

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj