Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Nauka pływania indywidualna

Nauka pływania grupowa

Aqua Fitness

Water trekking - nowa odsłona aerobiku w wodzie!

01lis

Aqua aerobik w zupełnie nowym wymiarze! Biegaj w wodzie i pal kalorie jak nigdy wcześniej!

 

Już od poniedziałku 3. listopada 2014r. zapraszamy Państwa o godz. 13:00 i 20:30 na zupełnie nowe zajęcia aqua - WATER TREKKING! Trening odbywał się będzie od poniedziałku do piątku w tych właśnie godzinach.

WATER TREKKING – są to zajęcia, które odbywają się na bieżniach umieszczonych w wodzie. Przy treningu wykorzystany jest naturalny opór wody, co sprzyja nie obciążaniu stawów. Ze względu na możliwość zmiany intensywności chodu na bieżniach, ćwiczenia mają bardzo spersonalizowany charakter. Do głównych zalet należy łagodny, ale skuteczny sposób na spalanie tkanki tłuszczowej, efektywna praca układu sercowo-naczyniowego, masaż oraz drenaż limfatyczny, w wyniku presji wywieranej przez opór wody. Zajęcia są przeznaczone dla osób w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Szczególnie zalecany uczestnikom z wadami lub schorzeniami kręgosłupa, a także świeżo upieczonym biegaczom ;)

Podsumowując:

- zajęcia Water Trekking odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 i 20:30

- czas trwania: 1h (30 minut treningu + 30minut pobytu na basenie + 10 min na przebranie)

- cena - jak za zajęcia aquaerobiku

- niezbędne będzie obuwie do wody (guma, poliester)

- maksymalna liczba uczestników to 6 osób

 

Do zobaczenia na zajęciach Water Trekking w SNG!

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj