Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Nauka pływania indywidualna

Nauka pływania grupowa

Aqua Fitness

Aquapark - zmiany w cenniku od listopada 2018r

31paź
W związku z rosnącymi kosztami energii elektrycznej zmianie ulega cennik wejść jednorazowych do Aquaparku SNG.

 

Szanowni Państwo,

W związku z rosnącymi kosztami funkcjonowania obiektu, wynikającymi bezpośrednio i przede wszystkim z istotnych w ostatnim czasie 80-procentowych podwyżek cen energii elektrycznej, zmuszeni jesteśmy do nieznacznej podwyżki cen wejść jednorazowych do Aquaparku Stacji Nowa Gdynia. Zmiany te są kilkuprocentowe – oznaczają wzrost opłaty za wejście jednorazowe o 1-2 zł w zależności od typu wejścia i czasu jego trwania. To pierwsza zmiana cen od prawie 2 lat, konieczna jeżeli chcemy utrzymać obecny standard obsługi oraz komfort użytkowników basenów.

Dobrą wiadomością dla wszystkich regularnie odwiedzających Stację Nowa Gdynia powinno być to, że nie ulegają zmianie ceny karnetów lub zajęć aquafitness.

Jednocześnie dokonaliśmy korekty w cenniku, mającą na celu promocję wejść rodzinnych. Oprócz większej liczby wariantów, przesunęliśmy górną granicę wieku dzieci korzystających z cen promocyjnych do 16 roku życia.

Dziękujemy za zrozumienie.

Z poważaniem,

Zarząd Stacji Nowa Gdynia.

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj