Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Nauka pływania indywidualna

Nauka pływania grupowa

Aqua Fitness

11. Urodziny Basenu - Zawody Pływackie 2015

26lut
27. lutego 2015r. w piątek odbyła się w Aquapark'u SNG doroczna i długo wyczekiwana przez uczniów impreza, a mianowicie XI Urodziny Basenu SNG. Rozpoczęliśmy je tradycyjnie zawodami pływackimi dla dzieci z klas IV szkół podstawowych z Łodzi i Zgierza - pomiędzy 10.00 a 14.00 ponad 100 zawodników rywalizowało o tytuł najlepszej reprezentacji swojej klasy. Po południu nadszedł czas na rywalizację pozostałych zawodników.

W tym roku mamy dla Was, drodzy goście niespodziankę!

Urodzinowe Zawody Pływackie OPEN! W kategoriach dla dzieci i dorosłych!

Dzieci w wieku od 8 do 18 lat mogą zmierzyć się z innymi pomiędzy 16.00 a 18.00. Wystarczy podejść do wybranego przez siebie lub napotkanego po drodze instruktora w błękitnej koszulce i zgłosić swoją gotowość do przepłynięcia na czas 25 m stylem dowolnym. Zawody będą przeprowadzane zostaną przyznane w następujących  kategoriach:

1. Szkoła podstawowa - klasy 1-3  (dziewczęta i chłopcy);

2. Szkoła podstawowa - klasy 4-6 (dziewczęta i chłopcy);

3. Gimnazjum (dziewczęta i chłopcy);

4. Szkoły średnie (dziewczęta i chłopcy)

Rozstrzygnięcie i rozdanie nagród odbędzie się o godzinie 18.30.

Natomiast dorośli w wieku od 18 lat bez ograniczeń wiekowych w górę mogą spróbować swoich pływackich sił w godzinach od 19.00 do 20.30. Po zgłoszeniu instruktorowi chęci wzięcia udziału we współzawodnictwie należy przepłynąć 50 m. stylem dowolnym. W tym przypadku nagrody będą przydzielane w kategoriach: Pań i Panoów ;) Rozstrzygnięcie i przyznanie nagród odbędzie się o godzinie 20.45.

Sprawa jest bardzo nieskomplikowana - nie ma konieczności zapisywania się wcześniej. Po prostu przychodzicie w piątek na basen SNG!

Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe i inne smakołyki! Zapraszamy gorąco!

SNG AQUA TEAM

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj