Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Nauka pływania indywidualna

Nauka pływania grupowa

Aqua Fitness

11. Urodziny Basenu - Zawody Pływackie 2015

26lut
27. lutego 2015r. w piątek odbyła się w Aquapark'u SNG doroczna i długo wyczekiwana przez uczniów impreza, a mianowicie XI Urodziny Basenu SNG. Rozpoczęliśmy je tradycyjnie zawodami pływackimi dla dzieci z klas IV szkół podstawowych z Łodzi i Zgierza - pomiędzy 10.00 a 14.00 ponad 100 zawodników rywalizowało o tytuł najlepszej reprezentacji swojej klasy. Po południu nadszedł czas na rywalizację pozostałych zawodników.

W tym roku mamy dla Was, drodzy goście niespodziankę!

Urodzinowe Zawody Pływackie OPEN! W kategoriach dla dzieci i dorosłych!

Dzieci w wieku od 8 do 18 lat mogą zmierzyć się z innymi pomiędzy 16.00 a 18.00. Wystarczy podejść do wybranego przez siebie lub napotkanego po drodze instruktora w błękitnej koszulce i zgłosić swoją gotowość do przepłynięcia na czas 25 m stylem dowolnym. Zawody będą przeprowadzane zostaną przyznane w następujących  kategoriach:

1. Szkoła podstawowa - klasy 1-3  (dziewczęta i chłopcy);

2. Szkoła podstawowa - klasy 4-6 (dziewczęta i chłopcy);

3. Gimnazjum (dziewczęta i chłopcy);

4. Szkoły średnie (dziewczęta i chłopcy)

Rozstrzygnięcie i rozdanie nagród odbędzie się o godzinie 18.30.

Natomiast dorośli w wieku od 18 lat bez ograniczeń wiekowych w górę mogą spróbować swoich pływackich sił w godzinach od 19.00 do 20.30. Po zgłoszeniu instruktorowi chęci wzięcia udziału we współzawodnictwie należy przepłynąć 50 m. stylem dowolnym. W tym przypadku nagrody będą przydzielane w kategoriach: Pań i Panoów ;) Rozstrzygnięcie i przyznanie nagród odbędzie się o godzinie 20.45.

Sprawa jest bardzo nieskomplikowana - nie ma konieczności zapisywania się wcześniej. Po prostu przychodzicie w piątek na basen SNG!

Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe i inne smakołyki! Zapraszamy gorąco!

SNG AQUA TEAM

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj