Fitness & Gym

Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

Idź do strefy
SNG Tripak Plan - realizuj cele!

Sporty rakietkowe

Baza treningowa przyszłych mistrzów

Idź do strefy

Aquapark

Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Idź do strefy
Uczymy pływać w każdym wieku

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

SNG KID FIT


Dzieciaki uwielbiają się ruszać i potrzebują tego! Chcemy dać im możliwość spożytkowania swojej energii w konkretny i skoordynowany sposób. A rodzice mają czas na swoje treningi. I wszyscy są zadowoleni!

 

Zajęcia w szkole to zdecydowanie za mało? Wasze dzieci potrzebują czegoś więcej? 

W takim razie zapraszamy na zajęcia FITNESS KIDS w SNG w godzinach popołudniowych, codziennie! Od poniedziałku do piątku. Rozwijamy ogólnie, korygujemy na gimnastyce korekcyjnej, ćwiczymy z małymi joginami, skaczemy (!), pomagamy krzywym kręgosłupom i regulujemy małe okrągłości.

Planujcie treningi wspólnie z Waszymi pociechami w SNG! Ale najpierw zapoznajcie się z ich opisami...

Gimnastyka ogólnorozwojowa – zajęcia w żadnym wypadku niepodobne do zwykłych lekcji WF-u. Ruszamy i rozwijamy wszystkie partie mięśni, bawiąc się przy tym świetnie. Dobry wstępniak do specjalistycznych treningów.

Joga dla dzieci – nie musi być nudno! Rozwijamy wrażliwość dzieci i ich duchowość. Rozciągamy się i docieramy do ich wewnętrznej energii.

Fitness dla dzieci – zajęcia taneczne, proste choreografie i cała masa zabawy. A to wszystko w rytm energetycznej i dopasowanej do wieku muzyki.

Jumping – skaczemy! Skaczemy! I jeszcze raz w górę! Zajęcia na trampolinach, w pełni bezpieczne, w towarzystwie skocznej muzyki i pod okiem rozskakanego instruktora, który wymęczy Wasze pociechy. Nie odpowiadamy za zasypianie jeszcze w drodze do domu ;)

Zdrowy Kręgosłup dla dzieci – o zdrowie kręgosłupa, warto zadbać już od najmłodszych lat. Dlatego specjalnie dla młodszych zaprojektowaliśmy zajęcia, które spełniają funkcje zdrowotne o niebo lepiej niż gimnastyka korekcyjna w szkole.

Gimnastyka odchudzająca dla dzieci -  jeżeli martwicie się, że Wasze skarby mają trochę za dużo tu i ówdzie, pomożemy! Zajęcia posłużą dzieciakom do stymulowania metabolizmu i pozwolą pokochać aktywność fizyczną. Ruszamy się już teraz!

 

Sprawdźcie nas wspólnie z Waszymi dziećmi! Do zobaczenia na treningu w SNG! Już od 28 września!