Fitness & Gym

Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

Idź do strefy
SNG Tripak Plan - realizuj cele!

Sporty rakietkowe

Baza treningowa przyszłych mistrzów

Idź do strefy

Aquapark

Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Idź do strefy
Uczymy pływać w każdym wieku

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

X. SNG Spring Fitness Festival 2016 - prezenterzy

 
Jérémy Jacquot  (Francja)

 


 

Francuski prezenter fitness, który cieszy się rosnącą renomą w swoim kraju i w Europie. Zanim rozpoczął pracę jako instruktor fitness & dance, Jérémy startował w międzynarodowych konkursach tańca towarzyskiego oraz latino, zdobywając kilkukrotnie mistrzostwo Francji. Ta wiedza i doświadczenie sprawiają, że oprócz doskonałej metodyki i techniki fitness zachwyca tworzeniem choreografii wypełnionych magicznymi rytmami. Lekcje Jérémiego charakteryzują się symetrycznymi i asymetrycznymi układami, zainspirowanymi różnymi stylami tanecznymi - to prawdziwa mieszanka rytmów, która rozrusza każde ciało.

 

Ivan De Luca  (Włochy)

 

Ivan de Luca


Od 2006 roku szkoleniowiec i prezenter włoskiej Federacji FIN. W 2011 roku uzyskał dyplom w sporcie i w 2013 został Master Trenerem Hydrorider (czyli aqua rowerów). Występuje na prestiżowych imprezach aqua, jak IAFC (International Aqua Fitness Convention) na Florydzie, Rimini Wellness oraz wielu innych konwencjach we Włoszech.

 

Kamila Nowowiejska

 

 Kamila Nowowiejska


Fitness Coach, Nike Training Club Trainer, właścicielka Better Body Studio w Warszawie, były koordynator Reebok University Poland, na co dzień współpracuje z takimi magazynami jak: Shape oraz Elle. Kamila to wulkan pozytywnej energii. Na jej zajęciach najważniejsza jest dobra zabawa w połączeniu z efektywnością treningową. Także istotne jest dla niej, aby było ciekawie, energetycznie, inspirująco i żywiołowo. Wszystkie te elementy będziecie mogli poczuć na jej lekcji Nike Training Club. 

 

Ania Horobiowska

 

Od najmłodszych lat związana ze sportem, swoje pierwsze kroki stawiała na zajęciach z gimnastyki artystycznej. Następnie na kilka lat zajęła się tańcem, aż w końcu rozpoczęła swoja przygodę z fitnessem. W 2013 roku wzięła udział w „WANTED” międzynarodowym konkursie na prezentera organizowanym przez Aerobicmanię, zdobywając pierwsze miejsce. W 2014 roku uzyskała dyplom Master Instruktor IFAA NIEMCY, gdzie wyróżniono ją jako najlepszą studentkę tego prestiżowego szkolenia. Od tamtej pory wystąpiła na scenach w Polce, Czechach, Hiszpanii, Niemczech oraz Austrii. Najbardziej kocha takie lekcje jak: step i dance aerobic, podczas których może się dzielić swą pasją z innymi.

 

Maciej Bielski (mauricz.com)

 

Maciej Bielski mauricz.com

Karolina Stanek

 

Karolina Stanek


Była zawodowa koszykarska Polskiej Ekstraklasy Kobiet. Ekspert treningu powięziowego warszawskiego studio Fizjo4life. Jako Międzynarodowy Master Trener of Blackroll Education, a także prezenter Blackroll Polska specjalizuje się w pracy na tkankach miękkich z wykorzystaniem Blackroll. Swoją wiedzę na temat powięzi zdobyła, jako trener Fascial Fitness, Instruktor FACTS - Functional and Careful Training oraz Medical Fitness Trainer. Szkolona przez światowej sławy autorytety w Niemczech i Polsce.

 

Agata Haworeń

 

 Agata Haworen

Magister Psychologii oraz Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego. Pracowała przez 10 lat jako instruktor fitness, a także pełniła stanowisko managera jednego z fitness klubów w Łodzi. Obecnie pracuje jako psycholog i terapeuta oraz prowadzi warsztaty, w których łączy zdobyte doświadczenie z obu obszarów swojej pracy zawodowej.

 

Aleksandra Garbacz

 

 Ola Garbacz

Z wykształcenia pedagog, pracownik socjalny, dietetyk, absolwentka podyplomowych studiów pn.: "Żywienie i wspomaganie w sporcie" na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, ponadto posiada certyfikaty z zakresu: dietetyki klinicznej, dietetyki sportowej, trenera personalnego, instruktora fitness, coach i wiele innych. Prowadzi autorski program szkoleń dotyczący holistycznego podejścia do zdrowia pn.: „ZRÓWNOWAŻYĆ ŻYCIE”, podczas którego przekazuje wiedzę zarówno z zakresu szeroko rozumianej dietetyki, w oparciu o najnowsze badania kliniczne, jak również tradycyjnego podejścia medycyny naturalnej. Atomic Holistic Lifestyle łączy nowoczesną myśl, naukę z tradycją, naturą i filozofią życia. W trakcie szkoleń Ola szczególną uwagę zwraca na nierozerwalnie współistniejącą sferę mentalno-emocjonalną, która obok czynników zewnętrznych, bezpośrednio odpowiada za nasze szeroko rozumiane zdrowie.

 

Prezenterzy IFAA Polska

 

Paweł Brejnak

Paweł Brejnak IFAA 

Instruktor kulturystyki i fitness, trener personalny. Na stałe związany z Fitness Club Palladium Pułtusk , którego jest właścicielem. Od wielu lat uczęszcza regularnie na najlepsze konwencje i szkolenia fitness w Polsce, ciągle pogłębiając swoją wiedzę i doszkalając umiejętności. Na co dzień prowadzi zajęcia: Speedball Fitness, step, zajęcia wzmacniające – TBC, ABT, Power Dumbell. Prawdziwy pasjonat, w swoją pracę wkłada zawsze 100% i całe serce, dzięki  czemu sala na zajęciach Pawła zawsze jest pełna po brzegi!
Motto Pawła to: „Nigdy nie poprzestawaj na tym, co osiągnąłeś,  bo zawsze możesz dać z siebie więcej”

 

Aleksandra Ciechalska

Ola Ciechalska IFAA 

Magister Wychowania Fizycznego, Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness - Nowoczesne Formy Gimnastyki oraz Fitness - Ćwiczenia Siłowe. Kocha to co robi, a fitnessem zajmuje się od ponad 10 lat. Zakochana w zajęciach choreograficznych i aeroboxie. Ponadto specjalizuje się również w formach wzmacniających. Jej nową miłością jest SpeedballSM Fitness - jest jednym z pierwszych instruktorów tej formy w Polsce.

 

Elżbieta Furman

Ela Furman IFAA

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, International Gymstick Master Trainer, trener Nordick Walking, trener IFAA Polska, Reebok Trainer, APF  Instructor.

Absolwentka AWF w Warszawie na wydziale Rehabilitacji Ruchowej oraz Medycznego Zawodowego Studium Fizjoterapii w Konstancinie. Dyplomowany terapeuta Szkoły Terapii Manualnej metodą Kaltenborna-Evjentha. Szkoleniowiec, nauczyciel oraz autorka wielu publikacji z zakresu rekreacji ruchowej oraz  fitness.  Prezenterka na licznych konwencjach i warsztatach fitness w Polsce od 1996 roku. 
Od 2009 roku związana z IFAA Polska, specjalizuje się w formach wzmacniających oraz  prozdrowotnych. Szczególną uwagę przywiązuje do prawidłowej techniki i zasad wykonywania ćwiczeń,  tak aby ich stosowanie przynosiło  korzystne efekty, wspomagało prawidłowy rozwój ciała, a nie było przyczyną  przeciążeń i dysfunkcji narządu ruchu.

 

Leszek Kędzierski

 

Leszek Kędzierski

Swoje życie związał ze sportem i nigdy nie żałował tej decyzji. Codziennie ma motywację do sportowych wyzwań. Pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w gimnazjum w Łukowie oraz instruktor fitness i aqua fitness. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Kilka lat związany jako prezenter z Inka Szymanski Fitness School oraz Nike Poland. W 2015 roku został zwycięzcą konkursu IFAA Aqua Fitness Presenter. Z pasją biega i trenuje młodych biegaczy.

 

Rafał Pacek

 

Rafał Pacek 

 

Absolwent AWF w Warszawie o specjalizacji instruktor rekreacji ruchowej fitness. Wysiłku fizycznego potrzebuje jak powietrza. Od lat młodzieńczych zawsze był związany ze sportem i rekreacja ruchową. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach i konwencjach. Jego motto: „Pozytywna energia w połączeniu z dobrą zabawą to dla mnie podstawa w moich zajęciach, co pokazuje że wysiłek fizyczny może być też przyjemny.”

 

Magdalena Prieditis

Magda Prieditis IFAA

Międzynarodowy prezenter i szkoleniowiec fitness, nauczyciel tańca i choreograf,  manager ds. szkoleń IFAA Polska, członek kadry IFAA Niemcy, manager klubów fitness, wellness & spa z wieloletnim doświadczeniem, właścicielka autorskiego Studia Tańca (Dance & Fitness Studio) w Szczecinie. Mgr Wychowania Fizycznego. Autor szkoleń, programów fitness oraz  artykułów branżowych. Laureatka konkursu Polish Top Fitness Presenter 2011, od 2000 roku stale obecna na największych scenach fitness w Polsce i za granicą. Jest bardzo wszechstronnym szkoleniowcem. Swoją pasją i zaangażowaniem zjednuje sobie sympatię osób, z którymi pracuje. Specjalizuje się w: afro dance, afro house, ragga dance, house dance, aerobox, wzmacnianie, power gym, vinyasa power yoga, pilates, stretching, mama fit, mama & baby. Wszystko co robi, robi z miłości do drugiego człowieka.

 

Magdalena Rodak-Dębowska

Magda Rodak-Dębowska 

Instruktor Dyscypliny Sportu Fitness, APF Instruktor, certyfikowany instruktor Facefitness.
Z branżą fitness związana od niemal 20 lat jako instruktor, szkoleniowiec, prezenter, a także menedżer klubów i osoba odpowiedzialna za promocję i PR. Od kilku lat się głównie w formach prozdrowotnych i holistycznym podejściu do treningów. Stąd zainteresowanie gimnastyką mięśni głowy i szyi, którą rozwija z pasją poprzez program Active Face, opracowany w konsultacji z fizjoterapeutką dla IFAA Polska.

 

Magdalena Staniszewska 

 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, kierunek trenerski. Jej pasją jest fitness, a żywiołem woda. Dynamiczna, nastawiona na współpracę i efekt, wnosi do swoich zajęć mnóstwo pozytywnej energii. Wymaga dużo od siebie, ale i od innych. Skutecznie pomaga swoim podopiecznym dojść do celu, odkrywając przed nimi tajniki treningu w wodzie. Doświadczony instruktor fitness, który kocha dynamiczne formy.

 

Olga Stefanowicz


Magister Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego, instruktor fitness i nauczyciel tańca. Jako pedagog jest autorką tanecznej innowacji, zaangażowaniem i pasją do ruchu zarażając swoich wychowanków. Jako instruktor energetyczna, dynamiczna i precyzyjna. Specjalizuje się w choreografiach: dance, funky, hip-hop.

 

Marcin Zierałko

Marcin Zierałko IFAA

Od wielu lat związany z fitnessem. Międzynarodowy prezenter i szkoleniowiec. IFAA Master Instructor oraz SpeedballSM Fitness Trainer.  Swoje znakomite lekcje prezentował już w Holandii, Belgii, Niemczech, Austrii, Danii. Jego mentorem jest Steve Boedt. Posiada międzynarodową "Aerobic and Step Licence Advanced", sygnowaną przez Julio Papiego. Otwarty, skromny i bardzo pozytywny. Specjalizuje się w Dance aerobic, w Stepie, Liryc Dance.

 

Katarzyna Żychlińska

Kasia Żychlińska IFAA

Z wykształcenia dietetyk, absolwentka studiów na wydziale administracji, jej pasją jest jednak fitness, z którym jest związana od 13 lat jako instruktor. W 2001 roku brała udział w pierwszym autorskim szkoleniu Aeroboxu Magdaleny Prieditis. Zakochana w tej formie zajęć od 10 lat. Prowadzi zajęcia z Aeroboxu zarażając skutecznie swoich klientów. Energetyczna, wesoła i trochę zwariowana. Podczas zajęć stawia na technikę, bezpieczeństwo, zaangażowanie i radość z ćwiczenia.

 

 


SNG FITNESS TEAM

 

Ola Ledzion

 

 Ola Ledziona SNG

Certyfikowany Nauczyciel Jogi Metody Iyengara ® w stopniu Introductory II, obecnie w trakcie szkolenia nauczycielskiego Intermediate Junior I pod kierunkiem Kasi Pilorz (Senior II).
Posiada państwowy dyplom instruktora Hatha Yogi wydany przez MENiS.
Regularnie uczestniczy w warsztatach pogłębionej praktyki, prowadzonych przez nauczycieli z Polski i zagranicy: Ritę Keller, Corin Biria, Lois Steinberg, Stephane Lalo, Jurka Jaguckiego, Konrada Kocota, Kasię Pilorz.
Odbywa miesięczne kursy w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie w Indiach (wrzesień 2012, czerwiec 2014).

"Swoich Uczniów zachęcam do uważnej praktyki na macie, akceptacji swoich mocy oraz słabości, do radości z bycia „tu i teraz”, a przede wszystkim do odkrywania siebie każdego dnia na nowo.”

 

Karolina Fryt-Rybicka

 

 Karolina Fryt-Rybicka SNG

Magister Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego UŁ. Przygodę z fitnessem rozpoczęła od aeroboksu i aquaaerobiku 12 lat temu, ale posiada również stopień 1KYU - brązowy pas w karate tradycyjnym. Instruktor fitness, Schwinn cycling, Indoor walking i instruktor pływania. Trener personalny. Wulkan pozytywnej energii, którą przekazuje każdorazowo uczestnikom zajęć.


Anna Wojcieszek

 

Instruktorka Fitness od 2002 roku, Międzynarodowy Prezenter i Szkoleniowiec Fitness, była Tancerka i Choreograf. W latach 2010-2013 międzynarodowy szkoleniowiec programów treningowych Reebok Jukari, od 2013 roku trenerka Reebok University (aktualna nazwa Fitness University). Pomysłodawczyni łódzkiej inicjatywy "Projekt Mama" mającej na celu propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia wśród kobiet w ciąży oraz po ciąży. Jako pierwsza w województwie łódzkim zaczęła prowadzić tzw. wózkowy fitness w parkach dla mam z ich maluchami. Wszechstronna, charyzmatyczna, wymagająca względem siebie i innych, pasjonatka tańca i języków bałkańskich.

 

 

 

 

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj