Baza treningowa przyszłych mistrzów

Tenis stołowy

SNG Opening Cup 2015 - Turniej Otwarcia Sezonu

04wrz

Rozpoczęliśmy sezon 2015/2016. 130 zawodników wzięło udział w tegorocznym turnieju. Było miło, czasem na kortach iskrzyło, co jest nieuniknione i zgodnie z zapowiedzią na grillu było cieplej.

 

Drodzy zawodnicy,

Dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznej edycji SNG Opening Cup 2015 - Turniej Otwarcia Sezonu. Jak zawsze (w tym przypadku szczęście dopisuje nam niezmiennie) był dużo grania, pozytywnych emocji, sportowej rywalizacji i dobrej zabawy na wieczornym grillu. W tym roku rozpoczęliśmy sezon wcześniej, co ma swoje plusy chociażby w tym, że właśnie na grillu było cieplej. I na tym terminie chyba już poprzestaniemy. W rozgrywkach wzięło w sumie 130 zawodników. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy. Poniżej lista zwycięzców w poszczególnych dyscyplinach i kategoriach.

Badminton PRO
1. Dariusz Janik
2. Hubert Pączek
3. Mateusz Danielak
4. Marcin Nowak

Badminton FUN
1.    Igor Cichosz
2.    Paweł Matczak
3.    Andrzej Tomaszewski
4.    Robert Kowalczyk

Tenis OPEN
1. Mariusz Orklikowski
2. Anna Andrzejewska
3. Maksymilian Ogorzałek
3. Filip Andrzejewski

Tenis OPEN 45+
1.    Radosław Małolepszy
2.    Marek Karski
3.    Bogusław Werbicki
3.    Jacek Bobka

Squash open
1.    Michał Siemaszko
2.    Piotr Florczyk
3.    Tom Tusschans
4.    Rafał Drygalski

Squash Lejdis
1.    Justyna Cielecka
2.    Ewa Ksycińska-Rębiś
3.    Szeherezada Saad
4.    Malwina Otto

Squash Junior
1.    Olaf Kwiatkowski
2.    Jeremi Sadzyński
3.    Maksymilian Pabich
4.    Wojciech Wojcieszek
5.    Jędrzej Sadzyński

Bowling
1. Anna Błaszczyk
2. Marcin Jawor
3. Arkadiusz Błaszczyk
4. Maciej Bartkiewicz


 

zakończyliśmy przyjmowanie zapisów na turniej. Czekamy na brakujące wpisowe i weryfikujemy listy. Oczywiście do turnieju bowlingowego można się zgłaszać do ostatniej chwili do momentu losowania (sobota godz. 16.00)

W piątek odbędzie się losowanie drabinek turniejowych. Komunikat w tej sprawie opublikujemy do godz. 16.00.

Orientacyjne godziny rozpoczęcie gier (mogą ulec minimalnej weryfikacji)

- badminton - FUN - godz. 8.30, PRO - godz. 12.00
- tenis - OPEN godz. 9.00 (kat. Open 45+ - godz. 11.00)
- squash - godz. 9.00, Junior i Lejdis - godz. 12.00
- bowling - godz. 16.00

 
Gramy w następujących kategoriach:

Badminton - kategorie: PRO Open, FUN Open, kobiet
Tenis - kategoria Open, 45+, kobiet
Squash kat. B PFS - kategoria Open, kobiet, junior
Bowling - kategoria Open - tu nie ma kto komu dawać fory ;-)

Zawodnicy mogą się zgłaszać w jednej kategorii singlowej w ramach jednej dyscypliny.

Link do formularza zapisów: badminton, tenis, bowling

Link do regulaminu i formularza zapisów do turnieju squasha PFS kat. B


Badminton

Turniej jest zaliczany do klasyfikacji generalnej SNG Bad Grand Slam - sezon 2015/2016. Ponieważ nie udało nam się rozegrać zawodów Masters w kat. PRO w końcówce zeszłego sezonu, głównie z racji wypełnionego kalendarza, dlatego pierwszy turniej tegorocznego cyklu będzie zarazem finałem zeszłorocznego. Trochę zawiła konstrukcja, ale jak wiadomo w przypadku naszych turniejów głównie chodzi o zabawę, a chcemy również w kategorii PRO podsumować zeszły rok.

Wkrótce na stronie regulamin cyklu SNG Bad Grand Slam. Wdrażamy sugerowane przez Was poprawki. Podstawową jest to, że gracze z licencją zawodniczą nie mogą grać w kat. FUN, tylko w PRO - zwycięzca zeszłorocznego cyklu również debiutuje w kat. PRO (co było zapisane w regulaminie).

Kategorie turniejowe: PRO, FUN, Lejdis jeśli zgłosi się min. 6 pań. Może w tym roku się uda.

Start: kategoria FUN ok. godz. 8.30 (jeśli będą konieczne eliminacje to odbędą się przed turniejem głównym. Kategoria PRO - ok. 11.00, kategoria Lejdis - ok. 12.00. Dokładne godziny rozpoczęcia gier podamy w piątkowym komunikacie - dzień przed turniejem.

Zakończenie gier ok. godz. 19.00.

Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku (17 września 2015r.) do godz. 12.00 - poprzez formularz internetowy. O kolejności zgłoszeń decydować będzie opłacenie udziału w turnieju. Wpłaty przyjmujemy do czwartku do godz. 19.00

W losowaniu wezmą udział TYLKO Ci, którzy opłacili wpisowe.

W kategorii FUN w turnieju głównym grają 32 osoby. Jeśli zgłoszeń będzie więcej, to osoby z miejsc  31 i dalszych będą grały eliminacje, które wyłonią pozostałych dwóch zawodników. Jeśli zgłoszeń będzie więcej niż 40 - decyzją sędziego możemy zmienić tabelę turniejową na 64-osobową i do 32 pierwszych osób będziemy dolosowywać zgłoszone później.

Rywalizacja toczona będzie systemem pucharowym lub pucharowo-grupowym. Decyzja o formie rozgrywek w poszczególnych kategoriach zostanie podjęta po weryfikacji liczby zgłoszonych uczestników. Nie ma możliwości udziału w dwóch kategoriach (PRO i FUN) równolegle.

Sędzią głównym turnieju badmintona jest Robert Kolasa. 

Organizator zapewnia lotki nylonowe Yonex Mavis 2000. Zawodnicy mogą grać lotkami własnymi jeśli wyrazi na to zgodę przeciwnik. O wyborze lotki decyduje kolejność lotek zgodna z regulaminem PZBad (tutaj).

Turniej Otwarcia Sezonu SNG jest zaliczany do cyklu SNG Bad Grand Slam - czterech turniejów w badmintona rozgrywanych w Stacji Nowa Gdynia w sezonie 2015/2016.


Link do formularza zapisów: badminton, tenis, bowling

Link do regulaminu i formularza zapisów do turnieju squasha PFS kat.B


Tenis

Sędzią głównym turnieju tenisowego jest Janusz Niewiadomski. Organizator zapewnia piłki do rozegrania meczów turniejowych.

Rywalizacja toczona będzie systemem pucharowym lub pucharowo-grupowym. Decyzja o formie rozgrywek w poszczególnych kategoriach zostanie podjęta po weryfikacji liczby zgłoszonych uczestników. W przypadku dużej liczby zgłoszeń, rozgrywki mogą rozpocząć się w piątek o czym będziemy informować uczestników telefonicznie.

 

Link do formularza zapisów: badminton, tenis, bowling


Squash

Sędzią głównym turnieju jest Tomasz Krysicki. Turniej został oficjalnie zgłoszony do kalendarza imprez PFS z rankingiem B. Szczegóły dotyczące regulaminu oraz zasad turniejowych turnieju znajdują się pod linkiem poniżej.

Link do regulaminu i formularza zapisów do turnieju squasha PFS kat.B


Bowling

Zawody na kręgielni są prowadzone w jednej kategorii Open bez podziału na kategorie wiekowe. Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym. W przypadku większej liczby zgłoszeń niż 32, najpierw zostanie przeprowadzona runda kwalifikacyjna, w której każdy zgłoszony zawodnik odda rzuty w ramach 10 rund (frame). Do dalszej gry przejdzie 32 zawodników z największą liczbą punktów, którzy będą kontynuować grę w systemie pucharowym.

Ponieważ w czwartek o godz. 19.00 zostaną zamknięte listy zgłoszeń, po tym terminie chęć udziału w turnieju należy zgłosić bezpośrednio w recepcji turniejowej lub wysyłając maila na adres rezerwacje@nowa-gdynia.pl i podając hasło: bowling oraz imię, nazwisko, dane teleadresowe, adres mailowy, telefon oraz rozmiar koszulki. (S,M,L,XL, XXL)

 

Link do formularza zapisów: badminton, tenis, bowling


Zgłoszenia

Termin zgłoszeń do poszczególnych rozgrywek turniejowych w grach indywidualnych:

Squash - 17 września (czwartek) do godz. 12.00 
Tenis, squash, badminton - 17 września (czwartek) do godz. 12.00 
Bowling - w dniu turnieju 19 września - max. na pół godziny przed planowym rozpoczęciem rozgrywek

UWAGA!!!! W przypadku większej liczby zgłoszeń w każdej z dyscyplin - sędzia zawodów może zarządzić mecze eliminacyjne w piątek.

 

UWAGA!!! Orientacyjne godziny rozpoczęcia rozgrywek w poszczególnych konkurencjach:

- badminton - FUN - godz. 8.30, PRO - godz. 11.00
- tenis - godz. 9.00 (kat. Open 45+ - godz. 11.00, kobiet - godz. 13.00) - w przypadku dużej liczby zgłoszeń pierwsze gry zostaną przeprowadzone w piątek
- squash - godz. 9.00
- bowling - godz. 16.00

Godziny rozpoczęcia mogą ulec zmianie w przypadku większej liczby uczesników. Ostateczne godziny rozpoczęcia zawodów w poszczególnych dyscyplinach zostaną podane 18 września ok. godz. 17.00. W przypadku turnieju tenisowego, w przypadku konieczności rozegrania części spotkań w piątek, informację taką przekażemy uczestnikom telefonicznie lub mailowo w czwartek 19 września. Stosowna informacja zostanie również opublikowana na stronie.


Listy zgłoszonych uczestników są na bieżąco aktualizowane na stronie www.nowa-gdynia.pl.

UWAGA! Minimalna liczba uczestników w każdej kategorii - 6 zawodników. Przy liczbie mniejszej niż 6 zawodników  w danej dyscyplinie i kategorii (np. Tenis, Open 45+)  zawody w danej kategorii nie będą
rozgrywane.
Drabinki turniejowe i infoirmacja na temat godzin rozpoczęcia gier zostaną opublikowane 18 września ok. godz.17.00 na stronie, po weryfikacji opłaconego wpisowego.


Opłaty

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez stronę internetową (formularze poniżej), lub w recepcji centrum sportu Stacji Nowa Gdynia. Aby  wziąć udział w losowaniu, należy opłacić wpisowez w ustalonych terminach zgodnie z informacjami powyżej. 

Konto na które należy przelewać wpisowe:


Stacja Nowa Gdynia Sp. z o.o.
nr konta: BRE Bank o/Łódź  21 1140 1108 0000 5497 7900 1012
W temacie: SNG Turniej Otwarcia Sezonu, nazwa dyscypliny + kategoria , nazwisko i imię.  

Wpisowe:


 

 

Players party, czyli to na co tygrysy lubią najbardziej.

Nie po to wszyscy harują jak woły na kortach i boiskach, żeby później nie otrzymać zasłużonej nagrody w formie napojów różnych, mięsiw i nagród rzeczowych. Czyli na zakończenie turnieju zapraszamy na players party - tradycyjnie grill oraz dekoracja medalowa.


Link do formularza zapisów na tenis, badminton, bolwing

Link do formularza zapisów do turnieju squasha PFS kat.B

Nagrody.

Dla finalistów pamiątkowe stautetki i dyplomy.

Jak nowogdyńska tradycja nakazuje, nagrody rzeczowe będziemy dystrybuować wśród wszystkich uczestników turnieju. Niezależnie od wyniku w turnieju - każdy ma szansę. Warunkiem odebrania nagrody jest obecność na grillu. Dodatkowo nagrody otrzymują najmłodszy i najstarszy uczestnik turnieju

Święto, które otwiera sezon rok rocznie już za nami. Udało nam się złapać kilka ciekawych klatek z tego bardzo aktywnego wydarzenia. Zapraszamy do podziwiania. Enjoy! :)

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj