Baza treningowa przyszłych mistrzów

Tenis stołowy

SNG HO! HO! HO! Cup 2014 - Mikołajkowy Turniej Badmintona już X grudnia 2014!

24lis

Serdecznie zapraszamy do zapisywania się do trzech kategorii turniejowych - FUN, PRO i LEJDIS!

Nadchodzi czas na Mikołajkowy Turniej Badmintona A.D. 2014 - SNG HO! HO! HO! Cup 2014.

Termin: X grudnia 2014
Kategorie: PRO, FUN, Lejdis, Gra podwójna
Start: godz. 9.30 (UWAGA!!! Gry w kategorii FUN rozpoczniemy o godz. 8.30)
Zakończenie gier ok. godz. 17.00 (do tego czasu rezerwujemy boiska) 
Wpisowe 30 zł w recepcji hali sportowej.

Zgłoszenia do piątku do godz. 20.00 - poprzez formularz internetowy. Zgłoszenia do gier podwójnych przyjmujemu również w sobotę  trakcie rozgrywek singlowych do godz. 12.00. Niemniej jednak, aby uniknąć zamieszania, które co roku towarzyszy grom podwójnym, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenia

W losowaniu do turnieju singlowego biorą udział TYLKO Ci, którzy opłacili wpisowe. Mamy prośbę by podejść do tego poważnie - sami wiecie jak irytujący jest brak w sobotę rozlosowanego zawodnika, który nie zapłacił, i też nie raczył poinformować, że go nie będzie. A zapisał się cytuję: "spontanicznie", albo "tak na wszelki wypadek".

Uwaga, w kategorii FUN przyjmujemy do rozgrywek maks. 32 osoby.

Gramy znanym systemem - gracze ocierający się o profeskę zapisują się do grupy PRO, Ci którzy czują, że jeszcze nie nadszedł ich badmintonowy czas dla profesjonalistów - zgłaszają się do grupy FUN. A wszyscy mogą dodatkowo zapisać się do rozgrywek w grze podwójnej.

Wpisowe jest jedno od gracza. Można zagrać w grze pojedyńczej lub podwójnej, lub jeśli sił starczy tu i tu.

W tym roku podejmujemy wyzwanie i wprowadzamy również z założenia kategorię Pań - tzw. Lejdis.

W każdej kategorii obowiązuje minimalna liczba sześciu uczestników, aby dane rozgrywki zostały przeprowadzone.

Organizator zapewnia lotki nylonowe Yonex Mavis 2000. Zawodnicy mogą grać lotkami własnymi jesli wyrazi na to zgodę przeciwnik. O wyborze lotki decyduje kolejność lotek zgodna z regulaminem PZBad (tutaj).

Rywalizacja toczona będzie systemem pucharowym lub pucharowo-grupowym. Decyzja o formie rozgrywek w poszczególnych kategoriach zostanie podjęta po weryfikacji liczby zgłoszonych uczestników. 

W zgłoszeniu do gier  podwójnych w miejscu imienia wpisujcie nazwisko drugiego gracza. Jeśli nie macie jeszcze partnera  do grania - wpiszcie WOLNY. Pary dobierzemy na miejscu rano w trakcie rozgrywek singlowych.


Turniej prowadzi i sędziuje Robert Kolasa.

Nagrody  - będą - rzeczowe oczywiście losowane wśród wszystkich uczestników

Oczywiście OBOWIĄZKOWO gramy w czapeczkach, które zapewnia organizator. Nad innymi ew. atrakcjami jeszcze pracujemy - będziemy informować na bieżąco!

badminton
Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj