Baza treningowa przyszłych mistrzów

Tenis stołowy

SNG HO! HO! HO! Cup - 10 grudnia 2014!

10lis
2014 - Mikołajkowy Turniej Badmintona już wkrótce - zapraszamy do zapisywania się do trzech kategorii turniejowych - FUN, PRO i LEJDIS!

Nadchodzi czas na Mikołajkowy Turniej Badmintona A.D. 2014 - SNG HO! HO! HO! Cup 2014.

Termin: X grudnia 2014
Kategorie: PRO, FUN, Lejdis, Gra podwójna
Start: godz. 9.30 (UWAGA!!! Gry w kategorii FUN rozpoczniemy o godz. 8.30)
Zakończenie gier ok. godz. 17.00 (do tego czasu rezerwujemy boiska) 
Wpisowe 30 zł w recepcji hali sportowej.

Zgłoszenia do piątku do godz. 20.00 - poprzez formularz internetowy. Zgłoszenia do gier podwójnych przyjmujemu również w sobotę  trakcie rozgrywek singlowych do godz. 12.00. Niemniej jednak, aby uniknąć zamieszania, które co roku towarzyszy grom podwójnym, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenia

W losowaniu do turnieju singlowego biorą udział TYLKO Ci, którzy opłacili wpisowe. Mamy prośbę by podejść do tego poważnie - sami wiecie jak irytujący jest brak w sobotę rozlosowanego zawodnika, który nie zapłacił, i też nie raczył poinformować, że go nie będzie. A zapisał się cytuję: "spontanicznie", albo "tak na wszelki wypadek".

Uwaga, w kategorii FUN przyjmujemy do rozgrywek maks. 32 osoby.

Gramy znanym systemem - gracze ocierający się o profeskę zapisują się do grupy PRO, Ci którzy czują, że jeszcze nie nadszedł ich badmintonowy czas dla profesjonalistów - zgłaszają się do grupy FUN. A wszyscy mogą dodatkowo zapisać się do rozgrywek w grze podwójnej.

Wpisowe jest jedno od gracza. Można zagrać w grze pojedyńczej lub podwójnej, lub jeśli sił starczy tu i tu.

W tym roku podejmujemy wyzwanie i wprowadzamy również z założenia kategorię Pań - tzw. Lejdis.

W każdej kategorii obowiązuje minimalna liczba sześciu uczestników, aby dane rozgrywki zostały przeprowadzone.

Organizator zapewnia lotki nylonowe Yonex Mavis 2000. Zawodnicy mogą grać lotkami własnymi jesli wyrazi na to zgodę przeciwnik. O wyborze lotki decyduje kolejność lotek zgodna z regulaminem PZBad (tutaj).

Rywalizacja toczona będzie systemem pucharowym lub pucharowo-grupowym. Decyzja o formie rozgrywek w poszczególnych kategoriach zostanie podjęta po weryfikacji liczby zgłoszonych uczestników. 

W zgłoszeniu do gier  podwójnych w miejscu imienia wpisujcie nazwisko drugiego gracza. Jeśli nie macie jeszcze partnera  do grania - wpiszcie WOLNY. Pary dobierzemy na miejscu rano w trakcie rozgrywek singlowych.

Turniej prowadzi i sędziuje Robert Kolasa.

Nagrody rzeczowe będą oczywiście losowane wśród wszystkich uczestników.

Oczywiście OBOWIĄZKOWO gramy w czapeczkach, które zapewnia organizator. Nad innymi ew. atrakcjami jeszcze pracujemy - będziemy informować na bieżąco!

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj