Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Zmiany, zmiany w Nowym Roku!

01sty

Jeszcze nie było tak dobrze, żeby nie mogło być jeszcze lepiej ;). Dlatego od Nowego Roku wprowadzamy kilka zmian, m.in. do grafików fitness.

 

Od Nowego Roku wprowadzamy dodatkowo nową formę korzystania z usług SNG. Podpisując Umowę Członkowską, możecie skorzystać z oferty najlepszych cen. Macie do wyboru dwa pakiety, każdy ważny 6 lub 12 miesięcy.

Pakiet I, dający możliwość korzystania bez ograniczeń z usług fitness, aqua fitness i siłowni, kosztuje odpowiednio 169 zł/m-c (umowa na 6-mcy) lub 149 zł/m-c (umowa na 12 m-cy)

Pakiet II, dają dodatkowo możliwość korzystania z aquaparku, kosztuje 219 zł/m-c (umnowa na 6 m-cy) lub 199 zł/m-c.

Za karnety w formie Umowy członkowskiej płaci się co miesiąc.

Do każdej podpisanej Umowy mamy dla Was w prezencie torbę sportową z naszej limitowanej nowogdyńskiej serii.


 

A teraz czas na NOWOŚCI w grafikach fitness!

  • Fitnessowa, gorąca nowość! - SALSATION z Anią Wojcieszek - w każdy poniedziałek o 20.30 i piątek o 9.00
  • W Aquaparku HIIT (High Intensity Interval Training) w wodzie :) w każdy wtorek o 21.00 - tylko albo aż 30 minut z Mateuszem Matusiakiem
  • Nowe grupy: Tabata, Joga dla Kręgosłupa, Pilates i Stretching

I inne, dobre zmiany:

  • Poniedziałek - 8.00 rano wraca Body Ball, nowe zajęcia - Joga dla Kręgosłupa o 19.30 i Power Joga o 20.30 przenosimy do kameralnej sali Fit Kid,
  • Wtorek - o 8.00 wrzucamy Aerobox na dobry początek dnia :) a o 9.00 na Shape modelujemy całe ciało bez faworyzowania okolic brzucha ;)
  • Środa - dzień zaczynamy ożywczą Power Jogą o 8.00, a Tabata startuje o 11.00 - dla tych, którzy wolą dłużej pospać. O 12.00 nowa grupa Stretching, żeby się ciut porozciągać w środku dnia. Ostatnieazmiana: grupa Indoor Walking Intro o 18.00 jest już tak zaawansowana, że czas na regularny Indoor Walking :),
  • Piątek (piąteczek, piątunio) - dzień zaczynamy od 8.00 Jumping'iem! :), 9.00 Salsation, a o 10.00 nowy Pilates,
  • Sobota - nowa Tabata o 13.00!

Ze zmianami startujemy już od 1 stycznia 2016! Zapisujcie się! Przy okazji życzymy rozwojowego i aktywnego Nowego Roku 2016!

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj