Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Wernisaż wystawy malarstwa - 14 listopada, godz. 12.00 (zdjęcia)

14lis

Zapraszamy do Galerii Stacja Nowa Gdynia na wernisaż wystawy trzech Pań - Anny Grygowskiej, Doroty Bernady-Galantowicz i Marioli Oleśniewicz pt. "Ujarzmić Marzenia". 14 listopada, godzina 12.00

„Ujarzmić marzenia” to tytuł wspólnej wystawy trzech autorek, które spotkały się na studiach podyplomowych we wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Anna Grygowska, Dorota Bernady-Galantowicz i Mariola Oleśniewicz pokażą w Galerii Stacji Nowa Gdynia prace powstałe w ostatnich dwóch latach. Każda z autorek ma swój odrębny świat, technikę i warsztat, ale wszystkie komponują swoje obrazy z wielką pasją, dużą dozą radości tworzenia i odkrywania nowych form malarskich.

Na wystawie zobaczymy charakteryzujące się czystym kolorem subtelne pastelowe portrety, pejzaże miejskie, pejzaże abstrakcyjne, a także intrygujące niejednorodną fakturą pejzaże strukturalne, wykonane techniką własną z zastosowaniem akrylu, silikonu, szelaku i werniksu. Zapisane w tych obrazach emocje są – zgodnie z tytułem – ujarzmionymi marzeniami, ale z drugiej strony pozwalają widzowi uruchomić wyobraźnię i wyzwolić nowe spojrzenie na otaczającą go rzeczywistość.

Uzupełnieniem części malarskiej będzie prezentacji kolekcji damskich torebek wizytowych wykonanych ze skór naturalnych projektu Anny Grygowskiej.

Dorota Bernada-Galantowicz pochodzi z Rawicza, z wykształcenia jest lekarzem stomatologiem. W 2011 roku zdecydowała się na podyplomowe studia na Wydziale Malarstwa i Rzeźby we Wrocławiu. Swe prace pokazywała w Muzeum Ziemi Rawickiej.

Mariola Oleśniewicz od 25 lat związana jest z Wrocławiem, gdzie prowadzi Europejską Fundację dla Dzieci Uzdolnionych. Z wykształcenia jest prawnikiem, z zamiłowania artystką, która oprócz malarstwa uprawia tez sztukę użytkową. W 2013 debiutowała wystawą dyplomową na wrocławskiej ASP.

Anna Grygowska ukończyła studia pedagogiczne. Pracuje w rodzinnej firmie reklamowej w Starowej Górze pod Łodzią. Jako artystka debiutowała w 2013 roku wystawą „Małe jest piękne”. Kolekcja torebek jej autorstwa została pokazana na pokazie towarzyszącym 49. Festiwalowi „Jazz nad Odrą”.

Na wernisaż zapraszamy 14 listopada o godzinie 12.00 do Galerii Stacja Nowa Gdynia (Zgierz, ul. Sosnowa 1).

 

Wstęp oczywiście wolny!

Nie samym sportem SNG żyje...dlatego w tej galerii zapraszam do przejrzenia zajawek z licznych wydarzeń kulturalnych, które odbywały się w naszych przestrzeniach.

Fitness
Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj