Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

SNG TRIPAK PLAN 2018 - super bonusy na początek roku

01sty

Dobrze rozpoczęty rok to podstawa sukcesu. W SNG możesz wdrażać plany i realizować cele treningowe na wiele sposobów i bez żadnych ograniczeń. W tym roku upraszczamy system - dwa warianty umów członkowskich z najszerszą ofertą usług w Łodzi i okolicach. I do tego super bonusy dla tych, którzy podejmą wyzwanie na początku roku.

 

Nigdzie indziej w Łodzi, Zgierzu i okolicach nie znajdziesz w jednym miejscu tak bogatej infrastruktury sportowej, wysokiej jakości sprzętu i grupy kompetentnych i profesjonalnych instruktorów i trenerów. Stacja Nowa Gdynia wyróżnia się też wyjątkową "otoczką" treningową - za oknami sal treningowych rozpościera się piękny las, posiłki w kafeteriach przygotowywane są na miejscu przez kucharzy z restauracji Dzika Kaczka, jest wiele miejsc w których możesz odbpocząć a Galeria SNG zadba o doznania nie tylko z obszaru kultury fizycznej.

 

W 2018 r. przygotowaliśmy dla Was dwa warianty Umów Członkowskich SNG TRIPAK PLAN do wyboru, które dają Wam nielimitowany dostęp do 

Pakiet I – Fitness + siłownia+ Aquafitness – bez ograniczeń – w cenie 179 zł miesięcznie*

Pakiet II – Fitness + siłownia + aquafitness + aquapark – bez ograniczeń – w cenie 229 zł miesięcznie*

  

Dla tych, którzy podejmą wyzwanie do końca stycznia 2018r., mamy jeden z dwóch ekstra bonusów:

Do Pakietu I - dokładamy 2 m-ce nieograniczonego dostępu do Aquaparku

Do Pakietu II – dokładamy 2 m-ce nieograniczonego dostępu do innowacyjnego systemu treningowego eGyM

 

Zapraszamy. Dołączcie do społeczności SNG i czerpćcie przyjemność z trenowania w komfortowych warunkach.

 

Chcecie abyśmy to my się z Wami skontaktowali, żebyście mogli w dogodnym dla siebie momencie podpisać Umowę? Wejdźcie na sngtripakplan.stacjanowagdynia.pl i wypełnijcie ankietę. My zajmiemy się resztą :-)

 

* Warunkiem skorzystania z oferty jest podpisanie umowy członkowskiej na okres 12 miesięcy i posiadanie karty członkowskiej. Okres wypowiedzenia umowy - 1 miesiąc.

 

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj