Ponad 190 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Siłownia-wejście

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

SNG Duo Pack - umowy dla indywidualistów

12sty

SNG DUO PACK to oferta dla tych, którzy najbardziej cenią sobie trening na własnych zasadach i warunkach. Teraz w ramach umowy członkowskiej za 199 zł miesięcznie otrzymujecie nielimitowany dostęp do siłowni i aquaparku. A podpisując Umowę do końca grudnia - dodatkowo eGym w pakiecie przez pierwsze 2 miesiące obowiązywania Umowy!

 

Umowy członkowskie to najbardziej opłacalny sposób korzystania z oferty SNG.

Teraz wprowadzamy nowy wariant:  SNG DUO PACK - nielimitowany dostęp do siłowni i aquparku w cenie 199 zł!. Dodatkowo, jeśli podpiszecie Umowę w grudniu 2019, otrzymacie prezent w w postaci dostępu do innowacyjnego systemu eGym przez pierwsze dwa miesiące obowiązywania Umowy.

Oprócz najlepszej możliwej ceny za nielimitowany dostęp do usług SNG, klient otrzymuje również wiele dodatkowych bonusów - prezent na start, czy bezpłatne badanie składu ciała. 

Umowa członkowska jest podpisywana na rok. Okres wypowiedzenia Umowy to 1 miesiąc. Płatność - za każdy miesiąc z góry.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz na stronie www.sngclub.pl. Skontaktujemy się z Tobą i umówimy na Twoją pierwszą wizytę w ramach Umowy w dogodnym dla Ciebie terminie! Nasi instruktorzy dadzą Ci kilka dobrych wskazówek na start.

 

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj