Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

SNG BMW Premium Arena Cycling Tour 2015

21lut
Kochasz jazdę na rowerze? - To wydarzenie jest dla Ciebie! Zapraszamy na SNG BMW Premium Arena Cycling Tour 2015 - 3 godziny emocjonującej trasy inspirowanej kinem drogi. Dla uczestników przewidziane jest losowanie 2 modeli BMW serii 2 Active Tourer na jazdy testowe.


Co miesiąc dłuższa trasa? Czemu nie. Tym razem wybierzemy się w trasę inspirowaną kinem drogi. Easy Rider, Konwój ... wszelkie sugestie mile widziane. Jedziemy przez trzy godziny a w międzyczasie dodatkowo mamy dla Was małe losowanie. Nasz partner tytularny słysząc o szosowym charakterze spotkania przeznaczył 2 sztuki BMW serii 2 Active Tourer na jazdy testowe, które rozlosujemy wśród wszystkich jadących. Tak w ok. połowie jazdy. Cała zabawa polega na tym, że Ci którym los będzie sprzyjał, od ręki otrzymują kluczyki do samochodu na trzy dni. Waszymi autami zaopiekujemy się na nowogdyńskim parkingu jak własnymi.

Fitness
Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj