Ponad 190 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Strefa 360 Fit Zone

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Senioralia 2019 w Stacji Nowa Gdynia

06maj

Przez dwa tygodnie od 13. do 24. maja to seniorzy rządzą w Łodzi! Na Senioralia przygotowaliśmy pakiet atrakcyjnych zajęć skierowanych do seniorów w promocyjnych cenach, lub w ogóle bez ceny ;-)

Zapoznaj się z grafikiem zajęć objętych specjalnymi zniżkami z okazji Senioraliów (lub bez ceny :-). Grafik poniżej!


Telefoniczne i internetowe zapisy startują 6. maja 2019r. w poniedziałek!

Zajęcia w paśmie o godz. 12:00 – gratis!

Pozostałe zajęcia w ramach zniżki 50% - w cenie 6 zł (cena standardowa – 13 zł)

 

Szczegółowy opis zajęć u dołu strony, a harmonogram do pobrania w załączniku.

Zapisy na zajęcia - internetowo, osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonów 42 714 21 21, 42 714 21 41.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRENING OBWODOWY

Trening spalająco-wzmacniający przy wykorzystaniu prostych w obsłudze urządzeń i bez dużych obciążeń. Opiera się na ćwiczeniach z przyrządami i zamiennie ćwiczeniami stacyjnymi, na stepach, matach, z piłkami itd. W wykorzystywanym w SNG zestawie Technogym Easy Line uczestnicy zajęć sami decydują o intensywności ćwiczeń poprzez siłę jaką wkładają w ćwiczenia. Urządzenia są ustawione na planie koła - stąd też nazwa obwodowy - ułatwiają trenerowi motywowanie uczestników, którzy w określonych interwałach przechodzą do kolejnej "stacji". Trening funkcjonalny i ogólnorozwojowy - idealny dla początkujących użytkowników lub wracających do aktywności po długiej przerwie. Wskazany dla osób starszych i walczących z nadwagą.

FLEX - STRETCHING OBWODOWY

Trening, który prowadzi do równowagi, stabilności oraz elastyczności dzięki, której czujemy się silni, a ruch staje się pełen gracji. Flex - stretching obwodowy jest lekcją dla ludzi, którzy pragną rozciągnąć oraz wzmocnić swoje ciało i poczuć się w nim dobrze. Zajęcia odbywają się na urządzeniach ExtraFit stworzonych przez specjalistów w dziedzinie fizjoterapii.  

GIMNASTYKA

Zajęcia o łagodnym charakterze i intensywności dopasowanej indywidualnie do każdego uczestnika. Składają się na nie ćwiczenia poprawiające zarówno kondycję jak i samopoczucie. W czasie zajęć angażujemy równomiernie wszystkie partie mięśni. Trening dedykowane głównie osobom starszym, ale również dla ludzi po urazach, powracających do wcześniejszego poziomu aktywności.

JOGA DLA SENIORA

Hatha Joga polega na fizycznym i energetycznym oczyszczaniu organizmu i jest najstarszą znaną formą ćwiczeń fizycznych. W sanskrycie wyraz HATHA jest połączeniem HA - Słońce - i THA - Księżyc i symbolizuje równowagę psychofizyczną organizmu człowieka. W Hatha Joga dążymy do harmonii ciała i umysłu, m.in. poprzez panowanie nad oddychaniem. Ćwiczenia Hatha Jogi uruchamiając całe ciało, rozszerzają granice naszej świadomości. Pierwszym etapem są ćwiczenia fizyczne zwiększające naszą elastyczność, siłę i wewnętrzną równowagę. Będąc skoncentrowanymi układamy ciało w określonej pozycji (asana) i trwamy w tej pozycji przez jakiś czas. Regularne ćwiczenia pozwalają wyeliminować napięcia w organizmie.

GIMNASTYKA W WODZIE

Zajęcia, które mogą być formą regeneracji po różnego rodzaju urazach. Prowadzone przy muzyce, przy zastosowaniu sprzętu takiego jak sztangi, hantle, makarony, pianki, obciążniki i inne. Zajęcia są mniej intensywne od aquaaerobiku, a ćwiczenia można wykonywać we własnym tempie. Szczególnie dedykowane osobom starszym.

INDOOR WALKING

Zdobywająca coraz większą popularność forma treningu na bieżniach niee-elektrycznych, napędzanych siłą mięśni. Ustawione pod odpowiedni kątem imitują różnorodne wyprofilowanie podłoża. Pod okiem instruktora, w rytm muzyki, ćwiczenia wykonywane z odpowiednią ilością powtórzeń, czasem przy użyciu dodatkowych obciążeń (ciężarków), w prostych układach choreograficznych, obciążając wszystkie partie mięśni. Zajęcia w zależności od tempa w którym są prowadzone sprzyjają szybkiemu spalaniu tkanki tłuszczowej, poprawie ogólnej kondycji i wydolności organizmu jak rónież kształtowaniu sylwetki. Trening dedykowany szerokiej grupie potencjalnych uczestników, w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania.

STRETCHING

Zajęcia polegające na rozciąganiu i uelastycznianiu wszystkich partii mięśniowych, a także mające na celu poprawę ukrwienia układu motorycznego. Prowadzone przy spokojnej i relaksacyjnej muzyce. Dzięki regularnemu treningowi ciało staje się bardziej elastyczne i przygotowane do innych form aktywności. Doskonale likwiduje przykurcze mięśniowe, zmniejsza ryzyko kontuzji i powiększa fizyczne możliwości.

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj