Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Nowy sezon 2015/2016 czas...start!

01wrz

Drodzy aktywni! Koniec wakacyjnej laby. Czas na nowe, wypełnione po brzegi plany treningowe. W naszym grafiku znajdziecie mnóstwo nowości i jeszcze więcej godzin zajęć. Dla każdego!

Po pierwsze - wiele NOWOŚCI w grafiku!

HIIT - czyli High Intensity Interval Training. Jeżeli brakuje Wam zajęć po których ciężko będzie dojść do szatni, to możecie spróbować w tym sezonie właśnie z zajęciami HIIT.

Joga dla kręgosłupa - czyli wersja jogi przyjazna zmęczonym kręgosłupom, relaksująca i kładąca nacisk na problemy zdrowotne z podporą naszego ciała.

Power Joga - czyli joga, która wcale nie musi być spokojnym układem asan, dla zaawansowanych i niezaawansowanych joginów.

Indoor Walking Intro - wstępniak do klasycznych zajęć IW. Zajęcia na których nauczycie się podstaw, tak, żeby nogi na bieżni nigdy już się nie plątały;)

i Jumping SNG - który już troszkę zdążyliście poznać tego lata. W sezonie zrobi się jeszcze intensywniej i jeszcze bardziej skocznie! Cała masa endorfin i euforii. A przy tym solidny trening głębokich mięśni brzucha. To jest to!

 

Po drugie - WIĘCEJ GODZIN zajęć w grafiku!

Dorzucamy treningi obwodowe w weekend'y, więcej zajęć Zumba Fitness, jeszcze więcej Płaskich Brzuchów. Dla każdego znajdzie się odpowiednia godzina na trening. Zajrzyjcie do rozkładu jazdy i rezerwujcie - jest w czym wybierać!

 

Po trzecie - DLA DZIECI też jest grafik!

Dzieciaki od września też będą miały swój grafik zajęć. Ruszamy z całym cyklem zajęć dla dzieci powyżej 6. roku życia. Zajęcia popołudniami i w weekendy w specjalnie dla nich dostosowanej sali. Prowadzone będą przez przeszkolonych i certyfikowanych instruktorów z uśmiechniętym podejściem do tematu. Ale to już temat na odrębnego news'a...;). W każdym razie - ruszamy 28 września.

 

I jeszcze kilka innych ciekawostek, które czekają na Was od 1 września.

Niezmiennie pracujemy nad tym co możemy Wam zaproponować w SNG i Was również chcemy dobrze zmotywować

Nowy sezon 2015/2016...czas...start! :)

Fitness
Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj