Ponad 190 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Siłownia-wejście

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2019

20wrz

W dniach 5-6 października w SNG będziemy gościć mistrzów szybkiego myślenia, którzy wystartują w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Polski w Szachach Szybkich. Sponsorem tytularnym imprezy jest firma Atlas a pula nagród to 20.000 zł!

 

W turnieju indywidualnym rozgrywanym w SNG mogą wziąć udział nie tylko zawodnicy z aktualną licencją zawodniczą PZSzach, ale również amatorzy. Równolegle będą rozgrywane zawody drużynowe do których zgłoszeń dokonują kluby zarejestrowane w PZSzach.

Pula nagród w Mistrzostwach Polski wynosi 20.000 zł także jest o co walczyć! Sponsorem tytularnym turnieju jest Atlas, organizatorami zaś Łódzki Związek Szachowy, Polski Związek Szachowy i Stacja Nowa Gdynia.

Szczegółowe informacje, komunikat organizacyjny i regulamin Mistrzostw są dostępne pod linkiem poniżej.

Atlas Stacja Nowa Gdynia Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2019 - link do strony turniejowej.

Zapraszamy do aktywnego kibicowania!

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj