Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Maraton na trampolinach w Stacji Nowa Gdynia

19mar
Kolejny z cyklu nowogdyńskich maratonów. Tym razem skaczemy na trampolinach przez bite dwie godziny. Zapraszamy 19 marca (niedziela) o godz. 14.00. Liczba miejs ograniczona.

 

Maraton poprowadzą dwie doświadczone instruktorki - znana ze Stacji Nowa Gdynia Martyna Sencerek oraz Patrycja Kmieciak.

Martyna Sencerek- studentka Psychologii na UŁ, od dziecka związana z tańcem i ze sportem. Doświadczona instruktorka fitness, prowadzi wiele form zajęć, ale jej największą miłością jest trening na trampolinie. Master Trainer w firmie JUMPit, prezenter i szkoleniowiec. Występowała m.in na największych targach i konwencjach fitness jak EU4YA czy targi FIWE. Zaraża innych swoją pasją, pełna pozytywnej energii

Patrycja Kmieciak - Master trener JUMPit. Studiowała Pedagogikę ale szybko przekonała się, że Fitness to jej świat.
Od zawsze nadpobudliwa, pełna życia i energii. Jest miłośniczką wszelkiej aktywności fizycznej. Fitness dla niej to nie tylko sport, ale i pasja, bez której nie wyobraża sobie ani jednego dnia. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywa i nadal poszerza na wielu międzynarodowych konwencjach, szkoleniach oraz eventach fitness.

Zapisy online na maraton: https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/fitness/grafik-zajec/rezerwacja/4082/2017-03-19

 
Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj