Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Maraton na trampolinach w Stacji Nowa Gdynia

19mar
Kolejny z cyklu nowogdyńskich maratonów. Tym razem skaczemy na trampolinach przez bite dwie godziny. Zapraszamy 19 marca (niedziela) o godz. 14.00. Liczba miejs ograniczona.

 

Maraton poprowadzą dwie doświadczone instruktorki - znana ze Stacji Nowa Gdynia Martyna Sencerek oraz Patrycja Kmieciak.

Martyna Sencerek- studentka Psychologii na UŁ, od dziecka związana z tańcem i ze sportem. Doświadczona instruktorka fitness, prowadzi wiele form zajęć, ale jej największą miłością jest trening na trampolinie. Master Trainer w firmie JUMPit, prezenter i szkoleniowiec. Występowała m.in na największych targach i konwencjach fitness jak EU4YA czy targi FIWE. Zaraża innych swoją pasją, pełna pozytywnej energii

Patrycja Kmieciak - Master trener JUMPit. Studiowała Pedagogikę ale szybko przekonała się, że Fitness to jej świat.
Od zawsze nadpobudliwa, pełna życia i energii. Jest miłośniczką wszelkiej aktywności fizycznej. Fitness dla niej to nie tylko sport, ale i pasja, bez której nie wyobraża sobie ani jednego dnia. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywa i nadal poszerza na wielu międzynarodowych konwencjach, szkoleniach oraz eventach fitness.

Zapisy online na maraton: https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/fitness/grafik-zajec/rezerwacja/4082/2017-03-19

 
Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj