Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

Indoor Cycling-Walking

Maraton fitness na otwarcie sezonu 2017_2018

22wrz
Oferta fitness SNG to 150 godzin zajęć tygodniowo, także pewnie nie mieliście okazji poznać większości z nich i prowadzących je instruktorów. Ale możecie to w jakimś stopniu nadrobić w sobotę, 30 września :-)

 

Maraton fitness to impreza dla wytrwałych, ale nie masz tez obowiązku ćwiczyć od początku do końća (chociaż na pewno będzie nam bardzo miło).

Program przedstawia się w sposób następujący:

14:00 - ROZGRZEWKA - SNG TEAM - MAŁGOSIA, SYLWIA, AGNIESZKA

14:10 - TABATA - MAŁGOSIA

14:30 - COMBO - AGNIESZKA

15:00 - PILOXING - SYLWIA

15:30 - SUPRISE - TOMEK

16:00 - SHAPE - MARTYNA

16:30 - POWER&FLOW - MAGDALENA

 

A gdy już ochłoniecie i odpoczniecie, zapraszamy na grilla w celu uzupełnienia brakujących kalorii pod namiot.

Wpisowe - 30 zł.

Zapraszamy.

 

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Powstaniu SNG przyświecała idea "coś dla duszy, coś dla ciała". Stąd pomysł Galerii SNG i regularnych spotkań literackich i publicystycznych. Od kilku lat również muzyka gości w nowogdyńskich plenerach. Zapraszamy do śledzenia zapowiedzi bieżących wydarzeń.
Więcej
Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj