Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Maraton Cycling - Tour de Pologne w SNG

01lut

Tylko u nas Tour de Pologne Amatorów - Bukowina Tatarzańska. Dwie godziny niesamowitych wrażeń...i to wszystko w SNG! Podejmiecie wyzwanie?

Nadszedł czas, żeby podjąć się wyzwania. Chcecie zmierzyć się z najcięższa trasą kolarska w Polsce? Chcecie zobaczyć czego obawiają się kolarze amatorzy w Bukowinie Tatrzańskiej? Dajemy Wam szansę by podjąć na zmierzenie się z samym sobą!

Tylko u nas, tylko teraz macie szanse przejechać trase Tour de Pologne Amatorów na Indoor Cycling. Prawie dwie godziny morderczej jazdy w Tatrach i niezapomniane wrażenia na zjazdach. Towarzyszyć będzie nam film z tej wielkiej imprezy! Zapraszamy!

Startujemy: 1 lutego 2016r. (poniedziałek)

Zakręty poprowadzi: Paweł Zbieżak

Wstęp: opłata tak jak za 1 godzinę Indoor Cyclingu - ale jedziemy 2h maratonu!

Godzina: 20.00!

Ilość miejsc ograniczona liczbą rowerów! Do zobaczenia na Tour de Pologne w SNG!

Fitness Zabawa
Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj