Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Maraton Cycling - Tour de Pologne w SNG

01lut

Tylko u nas Tour de Pologne Amatorów - Bukowina Tatarzańska. Dwie godziny niesamowitych wrażeń...i to wszystko w SNG! Podejmiecie wyzwanie?

Nadszedł czas, żeby podjąć się wyzwania. Chcecie zmierzyć się z najcięższa trasą kolarska w Polsce? Chcecie zobaczyć czego obawiają się kolarze amatorzy w Bukowinie Tatrzańskiej? Dajemy Wam szansę by podjąć na zmierzenie się z samym sobą!

Tylko u nas, tylko teraz macie szanse przejechać trase Tour de Pologne Amatorów na Indoor Cycling. Prawie dwie godziny morderczej jazdy w Tatrach i niezapomniane wrażenia na zjazdach. Towarzyszyć będzie nam film z tej wielkiej imprezy! Zapraszamy!

Startujemy: 1 lutego 2016r. (poniedziałek)

Zakręty poprowadzi: Paweł Zbieżak

Wstęp: opłata tak jak za 1 godzinę Indoor Cyclingu - ale jedziemy 2h maratonu!

Godzina: 20.00!

Ilość miejsc ograniczona liczbą rowerów! Do zobaczenia na Tour de Pologne w SNG!

Fitness Zabawa
Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj