Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Krzysztof Kleszcz - Pański płaszcz - spotkanie z poetą 18 czerwca (sobota), godz. 16.00

18cze

W ramach kulturalnej części Pikniku rozRUCH!!! z Atlasem, zapraszamy na spotkanie z poetą - Krzysztofem Kleszczem. Premiera jego najnowszej książki "Pański płaszcz" już wkrótce.

 Krzysztof Kleszcz

Krzysztof Kleszcz (1974) - poeta, autor książek poetyckich ”Ę” (Kwadratura, Łódź 2008) i "Przecieki z góry" (Kwadratura, Łódź 2012), felietonów pisanych w "Arteriach", recenzji książek poetyckich i płyt publikowanych na blogu Biała Fabryka.

Wyróżniony w konkursie "Złoty Środek Poezji" na debiut poetycki (2009). W trakcie spotkania Krzysztof Kleszcz będzie mówił m.in. o swojej najnowszej książkę "Pański płaszcz", której premiera będzie miała miejsce już wkrótce. Rozmowę z poetą przeprowadzi Piotr Grobliński.

Zapraszamy. Wstęp wolny.

Wydarzenie będzie miało miejsce 18 czerwca (sobota) w trakcie rozRUCH!!! z Atlasem. Rodzinnego pikniku sportowo-muzycznego.

Nie samym sportem SNG żyje...dlatego w tej galerii zapraszam do przejrzenia zajawek z licznych wydarzeń kulturalnych, które odbywały się w naszych przestrzeniach.

Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj