Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

JUMPING SNG!

29cze

Jesteście ciekawi treningu na trampolinach, ale nie macie pewności czy to coś dla Was? Obawiacie się, że nie dacie rady? A może chcielibyście sprawdzić ekipę JUMPING SNG? ;)

Mamy dla Was, drodzy aktywni jedną odpowiedź na wszystkie pytania i wątpliwości!

JUMPING - codziennie w grafiku rano lub wieczorem!

Tylko czym jest ten cały JUMPING?

Skoki! Skoki i jeszcze raz skoki! :) Kto nie marzył o skakaniu na trampolinie, gdy był dzieckiem? Teraz zupełnie "legalnie" można poskakać sobie mając solidny excuse.

Ćwiczenia polegają na skakaniu w rytm odpowiednio dobranej muzyki, w formie prostych choreografii i ćwiczeniach wzmacniających przy pomocy trampoliny. Trampolina jest wyposażona w regulowaną zgodnie ze wzrostem uczestnika rączką, która pomaga w poprawie gibkości i koordynacji. Trening na trampolinie poza tym bardzo wzmacnia i kształtuje sylwetkę, szczególnie głębokie mięśnie brzucha i co ważne, pozwala szybko spalić tkankę tłuszczową. Sprawia też dużo radości, gdyż ruch skoczny wyjątkowo szybko uwalnia ogromne ilości endorfin. Trening jest odpowiedni dla wszystkich zdrowych i chętnych na intensywny wysiłek.

Polecamy pozytywny i efektywny trening na trampolinach!

Przyjemności ze skakania życzy,

SNG Fitness Team!

Fitness
Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj