Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

JUMPING SNG!

29cze

Jesteście ciekawi treningu na trampolinach, ale nie macie pewności czy to coś dla Was? Obawiacie się, że nie dacie rady? A może chcielibyście sprawdzić ekipę JUMPING SNG? ;)

Mamy dla Was, drodzy aktywni jedną odpowiedź na wszystkie pytania i wątpliwości!

JUMPING - codziennie w grafiku rano lub wieczorem!

Tylko czym jest ten cały JUMPING?

Skoki! Skoki i jeszcze raz skoki! :) Kto nie marzył o skakaniu na trampolinie, gdy był dzieckiem? Teraz zupełnie "legalnie" można poskakać sobie mając solidny excuse.

Ćwiczenia polegają na skakaniu w rytm odpowiednio dobranej muzyki, w formie prostych choreografii i ćwiczeniach wzmacniających przy pomocy trampoliny. Trampolina jest wyposażona w regulowaną zgodnie ze wzrostem uczestnika rączką, która pomaga w poprawie gibkości i koordynacji. Trening na trampolinie poza tym bardzo wzmacnia i kształtuje sylwetkę, szczególnie głębokie mięśnie brzucha i co ważne, pozwala szybko spalić tkankę tłuszczową. Sprawia też dużo radości, gdyż ruch skoczny wyjątkowo szybko uwalnia ogromne ilości endorfin. Trening jest odpowiedni dla wszystkich zdrowych i chętnych na intensywny wysiłek.

Polecamy pozytywny i efektywny trening na trampolinach!

Przyjemności ze skakania życzy,

SNG Fitness Team!

Fitness
Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj