Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Grafik zajęć

23lis

Sprawdź NOWE zajęcia w Centrum Sportu SNG i rezerwuj miejsca online!

 

Co nowego w sezonie 2014/2015?

Basic Step - dla wszystkich ciekawych, ale obawiających się tajemniczej platformy. Jest szansa nauczyć się wszystkiego od początku. Zapraszamy na trening wydolnościowo-spalający o średniej intensywności dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Uczy podstawowych kroków na stepie, które układają się w prostą do opanowania choreografię. Dzięki wykorzystaniu platformy podczas zajęć wzmacniane są mięśnie nóg i pośladków. Zapraszamy w każdy czwartek o 17.30!

Fat Burner - warto wiedzieć, że spalanie tkanki tłuszczowej najefektywniej odbywa się w godzinach porannych i przy odpowiednio dobranym tempie. Z myślą o osobach, które chcą pozbyć się zbędnych nadmiarów wprowadziliśmy Fat Burner. Są to zajęcia, na których uczestnik dopasuje tempo treningu do swojego tętna, nauczy się je monitorować i zacznie spalać tłuszcz efektywniej. Zapraszamy w każdy poniedziałek o 8.00!

 Ponadto,

- Dobra informacja! Od wtorku 28. października 2014r. ze względu na dużą popularność zajęć, uzupełniamy grafik o jeszcze jeden Trening Obwodowy z Ewą Kaźmierczak o godz. 19:00. Od przyszłego tygodnia Trening Obwodowy z Ewą będzie o 18:00 i o 19:00. Zapraszamy!

- Wszystkie zajęcia, które odbywają się na sali fitness od wtorku do piątku będą zaczynały się o godz. 10:00, a nie tak jak do tej pory o 10:15. Zmiana następuje również od przyszłego wtorku tj. 28. października 2014r.

Fitness
Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj