Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Grafik zajęć

23lis

Sprawdź NOWE zajęcia w Centrum Sportu SNG i rezerwuj miejsca online!

 

Co nowego w sezonie 2014/2015?

Basic Step - dla wszystkich ciekawych, ale obawiających się tajemniczej platformy. Jest szansa nauczyć się wszystkiego od początku. Zapraszamy na trening wydolnościowo-spalający o średniej intensywności dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Uczy podstawowych kroków na stepie, które układają się w prostą do opanowania choreografię. Dzięki wykorzystaniu platformy podczas zajęć wzmacniane są mięśnie nóg i pośladków. Zapraszamy w każdy czwartek o 17.30!

Fat Burner - warto wiedzieć, że spalanie tkanki tłuszczowej najefektywniej odbywa się w godzinach porannych i przy odpowiednio dobranym tempie. Z myślą o osobach, które chcą pozbyć się zbędnych nadmiarów wprowadziliśmy Fat Burner. Są to zajęcia, na których uczestnik dopasuje tempo treningu do swojego tętna, nauczy się je monitorować i zacznie spalać tłuszcz efektywniej. Zapraszamy w każdy poniedziałek o 8.00!

 Ponadto,

- Dobra informacja! Od wtorku 28. października 2014r. ze względu na dużą popularność zajęć, uzupełniamy grafik o jeszcze jeden Trening Obwodowy z Ewą Kaźmierczak o godz. 19:00. Od przyszłego tygodnia Trening Obwodowy z Ewą będzie o 18:00 i o 19:00. Zapraszamy!

- Wszystkie zajęcia, które odbywają się na sali fitness od wtorku do piątku będą zaczynały się o godz. 10:00, a nie tak jak do tej pory o 10:15. Zmiana następuje również od przyszłego wtorku tj. 28. października 2014r.

Fitness
Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj