Ponad 190 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Fitness-wejście

Siłownia-wejście

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Endurance - nowe zajęcia dla każdego PROsa i Amatora!

03wrz

Zajęcia Endurance uzupełnią Twój trening biegowy, kolarski czy pływacki. Zapraszamy w każdą środę o godzinie 17:30 na szczegółowe poznawania możliwości własnego organizmu!

 

Zajęcia "Endurance" uzupełnią Twój trening biegowy, kolarski czy pływacki. Nieważne do jakiego dystansu zawodów biegowych, czy triatlonowych się przygotowujesz, są takie obszary w ludzkim ciele, które potrzebują zachować ruchomość podczas aktywności. Są również takie, które muszą wykazać stabilność. Tego rodzaju trening zwiększy wydajność ruchu, oraz przyczyni się do zmniejszenia ryzyka kontuzji.

W kontekście prewencji urazów ważna jest świadomość swojego ciała. Wiedza jak się ono porusza, ale też jakiego rodzaju informacje nam wysyła poprzez różne sygnały w postaci, np. bólu.

Dzięki odpowiednim ćwiczeniom poszerzysz mapę swojego ciała, oraz na nowo odzyskasz kontrolę nad mięśniami, które pomogą Ci się stać bardziej kompletnym zawodnikiem. Gwarantujemy poprawę samopoczucia podczas, przed i po treningach i lepsze wyniki sportowe.

Prowadzący nowe zajęcia to dyplomowany fizjoterapeuta Igor Lewandowski - doskonały obserwator ciała ćwiczącego. Poza tym sportowiec z zamiłowania. Profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu.

Za zdjęcie dziękujemy Swimrun Wióry - jest genialne! :)

 

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj