Ponad 190 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Strefa 360 Fit Zone

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Bowling dla dzieci

23lis

Bowling w SNG - dobra zabawa od najmłodszych lat!

 

Uważasz, że bowling to świetna zabawa, ale kule są za ciężkie dla dzieci? Jest na to sposób. Do naszej kręgielni zawitał czerwony smok, któy pomaga najmłodszym podnieść kulę, wypchnąć ją do przodu i zbić jak najwięcej kręgli. Jeśli kula po smoczym ogonie nie będzie lecieć dokładnie na wprost, na właściwy tor pomogą jej wrócić specjalne bandy wysłaniające boczne łuzy. Dzięki temu każda kula trafia do celu - i o to chodzi! Smok pomaga dzieciom na życzenie - w cenie kosztu wynajmu toru. Zapraszamy na kręgle z dziećmi od 4 lat. Teraz dzieci będą przychodzić tu jeszcze chętniej!

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj