Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Nauka pływania indywidualna

Nauka pływania grupowa

Aqua Fitness

WODNIŚ - start zapisów na zajęcia w sezonie 2019/2020

29lip

Najmłodsze dzieci uwielbiają pływać! Pomagamy im oswoić się z wodą, uczymy pierwszych prawidłowych zachowań i reakcji. Od 29. lipca (poniedziałek) przyjmujemy zapisy na zajęcia w sezonie 2019/2020!

UWAGA, UWAGA!  Zapisy na zajęcia Wodnisia w sezonie 2019/2019 otwieramy

29 lipca w poniedziałek.
Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i grafikiem zajęć (w załączniku).
 

 
Oswajamy dzieci z wodą!

Wodniś to nauka pływania dla niemowląt i najmłodszych dzieci do 5 roku życia. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów mają miejsce w czasie gdy dzieciom jest najłatwiej oswoić się z wodą. Zajęcia prowadzone są w grupach i odbywają się raz w tygodniu. Dziecko może uczestniczyć w zajęciach wyłącznie w specjalnych pieluchomajtkach.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i grafikiem zajęć dla najmłodszych dzieci prowadzonych przez szkołę "Wodniś" w sezonie 2019/2020. Regulamin znajduje sie w załączniku poniżej, podobnie jak planowany grafik zajęć. 

Informacje na temat warunków zapisów na zajęcia oraz dostępności miejsc można uzyskać w recepcji basenowej lub pod numerem telefonu 42 714 21 41.

Przelewy za udział w zajęciach prosimy dokonywać na następujący numer konta:
21 1140 1108 0000 5497 7900 1012

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj