Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Basen-wejście

Nauka pływania indywidualna

Nauka pływania grupowa

Aqua Fitness

SNG Aqua Day - 25 kwietnia (sobota) - poznaj zajęcia aqua fitness

19kwi
SNG Aqua Day - 25 kwietnia - aqua fitness w SNG
Jeżeli ktokolwiek z Was myśli, że w aquapark'u SNG można tylko pływać to zdecydowanie jest w błędzie! Wspólnie z SNG Aqua Team zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie - Aqua Day w SNG - w sobotę 25. kwietnia od godziny 12:00 w południe!


Dzień (bardzo) otwarty na basenie! Zapraszamy na pokazowe lekcje aqua dla wszystkich, bez względu na wiek czy płeć! Równolegle odbędą się zajęcia w basenie sportowym, rekreacyjnym i wodne animacje dla dzieci. Trening w wodzie ma niezliczoną ilość zalet, pomaga wysmuklić sylwetkę, zwiększa wytrzymałość każdego organizmu, siłę i elastyczność mięśni, poprawia równowagę i koordynację ruchową. Jest doskonałym odciążeniem dla stawów i kręgosłupa - zdecydowanie prozdrowotny! Co więcej, woda podczas ćwiczeń masuje ciało, co pomaga w rozładowaniu napięcia i stresu - poprawia samopoczucie! Zajęcia w wodzie odbywają się w rytm specjalnie dobranej muzyki - motywuje i gwarantuje dobrą zabawę!

Koszt to wyłącznie cena wejścia na basen w godzinach trwania imprezy. Dodatkowo przygotowaliśmy PROMOCJĘ na bilet rodzinny (dwie osoby dorosłe + dziecko do lat 12) - tylko 39 zł (regularna cena to 59 zł).

Na zajęcia pokazowe obowiązuje rejestracja poprzez stronę www lub poprzez wypełnienie specjalnego formularza zgłoszeniowego dostępnego w recepcji w Aquaparku. W każdych zajęciach może brać udział każdorazowo 16 osób, za wyjątkiem zajęć water trekking - w tym przypadku ogranicza nas liczba bieżni - max. 6 sztuk. Ale w każdym paśmie godzinowym zaplanowaliśmy dwie lekcje po 15 minut, także każdy powinien zdążyć z nich skorzystać. Zapraszamy.

plan zajęć na Aqua Day

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj