Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Nauka pływania indywidualna

Nauka pływania grupowa

Aqua Fitness

SNG Aqua Day - 25 kwietnia (sobota) - poznaj zajęcia aqua fitness

19kwi
SNG Aqua Day - 25 kwietnia - aqua fitness w SNG
Jeżeli ktokolwiek z Was myśli, że w aquapark'u SNG można tylko pływać to zdecydowanie jest w błędzie! Wspólnie z SNG Aqua Team zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie - Aqua Day w SNG - w sobotę 25. kwietnia od godziny 12:00 w południe!


Dzień (bardzo) otwarty na basenie! Zapraszamy na pokazowe lekcje aqua dla wszystkich, bez względu na wiek czy płeć! Równolegle odbędą się zajęcia w basenie sportowym, rekreacyjnym i wodne animacje dla dzieci. Trening w wodzie ma niezliczoną ilość zalet, pomaga wysmuklić sylwetkę, zwiększa wytrzymałość każdego organizmu, siłę i elastyczność mięśni, poprawia równowagę i koordynację ruchową. Jest doskonałym odciążeniem dla stawów i kręgosłupa - zdecydowanie prozdrowotny! Co więcej, woda podczas ćwiczeń masuje ciało, co pomaga w rozładowaniu napięcia i stresu - poprawia samopoczucie! Zajęcia w wodzie odbywają się w rytm specjalnie dobranej muzyki - motywuje i gwarantuje dobrą zabawę!

Koszt to wyłącznie cena wejścia na basen w godzinach trwania imprezy. Dodatkowo przygotowaliśmy PROMOCJĘ na bilet rodzinny (dwie osoby dorosłe + dziecko do lat 12) - tylko 39 zł (regularna cena to 59 zł).

Na zajęcia pokazowe obowiązuje rejestracja poprzez stronę www lub poprzez wypełnienie specjalnego formularza zgłoszeniowego dostępnego w recepcji w Aquaparku. W każdych zajęciach może brać udział każdorazowo 16 osób, za wyjątkiem zajęć water trekking - w tym przypadku ogranicza nas liczba bieżni - max. 6 sztuk. Ale w każdym paśmie godzinowym zaplanowaliśmy dwie lekcje po 15 minut, także każdy powinien zdążyć z nich skorzystać. Zapraszamy.

plan zajęć na Aqua Day

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj