Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Nauka pływania indywidualna

Nauka pływania grupowa

Aqua Fitness

Przerwa konserwacyjna w Aquaparku

10gru

Jak co roku, w okresie przed Świętami Bożego Narodzenia, planujemy przerwę konserwacyjną w Aquaparku. Przerwa planowana jest od 10 do 25 grudnia. Zapraszamy z powrotem 26 grudnia od godz. 10:00.

Jak co roku, w okresie przed Świętami Bożego Narodzenia, planujemy przerwę konserwacyjną w Aquaparku. W tym roku zakres prac będzie dużo większy, w związku z przeglądem całego systemu filtrów, systemu wentylacji, drobnymi naprawami, remontami i wymianą oświetlenia. Przerwa planowana jest od 10 do 25 grudnia. Zapraszamy z powrotem 26 grudnia od godz. 10:00.

Wszystkie karnety basenowe, umowy, karnety na nauki pływania i karnety na Wodnisia zostają na ten okres zawieszone. Użytkownicy karnetów na zajęcia aqua fitness mogą je wykorzystać na zajęcia fitness w hali sportowej lub również zawiesić.

Zapraszamy serdecznie po przerwie konserwacyjnej!

 

 

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj