Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Nauka pływania indywidualna

Nauka pływania grupowa

Aqua Fitness

Komunikat z 11 marca 2020

11mar
Garść ważnych informacji dla Was! Koniecznie przeczytajcie całość :)

Drodzy Klienci,

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi  bieżącego funkcjonowania Stacji Nowa Gdynia informujemy, że cały obiekt działa na standardowych zasadach. Wszystkie  zajęcia grupowe odbywają się zgodnie z planem. Wszystkie obiekty SNG są do Państwa dyspozycji w standardowych godzinach. Na bieżąco śledzimy komunikaty GIS i będziemy w odpowiedni sposób reagować na wszelkie zalecenia bądź rozporządzenia jednostek administracyjnych.

To o co wszyscy możemy zrobić, żeby spokojnie i bezpiecznie korzystać z oferty Stacji Nowa Gdynia, to przestrzegać podstawowych  zasad  higieny. Nasi pracownicy dbają o częstą, regularna  dezynfekcję urządzeń na siłowni oraz sal fitness.

W przypadku złego samopoczucia – zrezygnujcie z ćwiczeń i zostańcie w domu. Bądźcie odpowiedzialni. 

Rozumiemy też osoby, które w obecnej sytuacji zdecydują się ograniczyć regularne ćwiczenia i udział w zajęciach. Zdecydowaliśmy, że takich przypadkach, umowy członkowskie  czy karnety ograniczone czasowo zostaną zamrożone na czas wstrzymania od  zajęć. Osoby zainteresowane takim rozwiązaniem proszone są o kontakt z recepcją.

Warto przypomnieć, że najlepszym sposobem wzmacniania  układu odpornościowego jest systematyczna aktywność fizyczna.

Stacja Nowa Gdynia

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj