Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Nauka pływania indywidualna

Nauka pływania grupowa

Aqua Fitness

Aquapark - zajęcia w sezonie 2014/2015

18cze

W Aquaparku Stacji Nowa Gdynia posiadamy zróżnicowaną ofertę programów specjalnych dla naszych klientów.

 

Halliwick (NOWOŚĆ!) – zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych głównie niepełnosprawnych, ale również zdrowych prowadzone wg koncepcji Halliwick stworzonej przez Jamesa McMillana. Bazuje na 10 punktowym programie nauczania Halliwick, który obejmuje m.in. takie zagadnienia jak przystosowanie psychiczne, niezależność, wypór czy równowaga w bezruchu. Wszystkie zajęcia zawierają w sobie elementy zabawy, współpracy i współzawodnictwa. Zajęcia prowadzone są w 6-osobowych grupach, 1 raz w tygodniu. Wejście na basen uczestników zajęć wyłącznie z opiekunem.

Wodniś – cieszący się ogromną popularnością kurs pływania dla niemowląt. Zapraszamy rodziców z niemowlakami na zajęcia dla niemowląt w momencie ich życia kiedy najłatwiej jest im oswoić się z wodą. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów przeznaczone są dla dzieci i rodziców.

Kurs nauki pływania dla dorosłych – Nie umiesz pływać? Nigdy nie jest za późno aby się nauczyć. Propozycja skierowana do dorosłych. Na kurs składa się 10 cotygodniowych zajęć.

Kursy pływania dla dzieci i młodzieży – kursy pływania dla dzieci i młodzieży. Zajęcia w kilku grupach wiekowych.

Aerobik w wodzie/gimnastyka w wodzie - zajęcia aerobiku prowadzone w oparciu o znane figury w wodzie zyskują na intensywności wykorzystując dodatkowy opór wody i wzmacniają dodatkowe partie mięśni. Proponujemy również gimnastykę w wodzie dla osób starszych.

Dzieci Zabawa
Podziel się:
Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj