Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Nauka pływania indywidualna

Nauka pływania grupowa

Aqua Fitness

Aquapark - najczęstsze pytania FAQ

14cze

Szanowni Państwo,

W związku z ogromną ilością zapytań dotyczących  Aquaparku w Stacji Nowa Gdynia  ponownie informujemy, iż opublikujemy osobną informację dotyczącą terminu jego ponownego otwarcia.

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania

Dlaczego jest zamknięty Aquapark skoro nie obowiązują już zakazy działalności?  Jak informowaliśmy, w niekończącym się okresie przedłużania restrykcji prawnych dotyczących prowadzenia działalności Zarząd podjął decyzję o rozpoczęciu remontu kapitalnego podbasenia. W zakresie prac są m.in.: remonty zbiorników wody, wymiana złoż we wszystkich filtrach, remont generatora ozonu, wymiana automatyki atrakcji basenowych i całego systemu uzdatniania wody i inne. 

Kiedy będzie otwarty Aquapark?  Nam też zależy na jak najszybszym zakończeniem prac, robimy wszystko, aby jak najszybciej otworzyć baseny. O terminie poinformujemy w osobnym komunikacie.

Czy karnety/ karty członkowskie będą przedłużone o okres zamknięcia Aquaparku? Tak jak we wszytskich obiektach Stacji Nowa Gdynia w takich sytuacjach karnety są automatycznie przedłużane.

Czy zawieszone umowy obowiązują? W okresie zakazu działalności nie pobieraliśmy płatności za umowy w okresie ich obowiązywania.. Nie ponosili więc Państwo opłat z tego tytułu. W czasie zamknięcia branży fitness część umów wygasła bezkosztowo. Dla osób, które będą chciały zawrzeć nową umowę na poprzednich warunkach cenowych, zagwarantujemy te warunki.

Kiedy ruszą zajęcia Aquaaerobiku? Zajęcia ruszą niezwłocznie po otwarciu pływalni. W tym okresie będzie także opublikowany grafik zajęć basenowych.

Czy Wodniś również wraca? Zajęcia Wodnisia zostaną wznowione jak co roku we wrześniu (pod warunkiem możliowści prowadzenia działalności). Karnety będą automatycznie przedłużone na kolejny sezon z gwarancją ceny. Osoby, które chcą zwrotu ponieśionych kosztów prosimy o kontakt mailowy: rezerwacje@nowa-gdynia.pl

Jak najszybciej skontaktować się z recepcją? Preferujemy kontakt przez infolinię: 691-910-356, mailowy: rezerwacje@nowa-gdynia.pl oraz przez messangera. Przed wysłaniem zapytania prosimy o zapoznanie się z komunikatami na www oraz FB. Znajdziecie tam Państwo odpowiedzi na większość pytań.

 

Z poważaniem,

Zespół Stacji Nowa Gdynia!

 

  

 

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj