Fitness & Gym

Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

Idź do strefy
SNG Tripak Plan - komfort i jakość

Sporty rakietkowe

Baza treningowa przyszłych mistrzów

Idź do strefy
Plan turniejów 2016/2017

Aquapark

Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Idź do strefy
Uczymy pływać w każdym wieku

Fitness Kids


Zapraszamy na zajęcia również w wakacje!

 

Teraz w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie - fitness kids już za 13 zł za zajęcia!


Codziennie od poniedziałku do piątku zapraszamy na FITNESS KIDS. Rozwijamy ogólnie, korygujemy korekcyjnie, ćwiczymy z małymi joginami i duuuużo skaczemy. Pomagamy krzywym kręgosłupom lub staramy się im zapobiec i niwelujemy krągłości tu czy tam. Planujcie własny trening, gdy my będziemy ćwiczyć z Waszymi pociechami.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-12 lat. 

 

Jakie zajęcia znajdą się w ofercie:

Gimnastyka korekcyjna

O prawidłową postawę warto zadbać już od najmłodszych lat. Dlatego specjalnie dla dzieci opracowaliśmy zajęcia, które pomogą w zapobieganiu skrzywieniom kręgosłupa czy płaskostopiu. Zajęcia są zdecydowanie niepodobne do tradycyjnych zajęć w szkole, bo przeplecione zdrowymi zabawami - zdecydowanie lepiej zapobiegać niż leczyć!

Joga dla dzieci

Nie musi być nudno! Rozwijamy wrażliwość dzieci i ich duchowość. Rozciągamy się i docieramy do wewnętrznej energii dzieci. A przy tym kształtujemy umiejętność wyciszania się. 

Fitness&Fun Kids

Zajęcia taneczne, proste choreografie i cała masa zabawy. A to wszystko w rytm energetycznej i dopasowanej do wieku muzyki. Trening ogólnorozwojowy, uzupełniony dynamicznym rozciąganiem.

Jumping Kids – skaczemy! Skaczemy!

I jeszcze raz w górę! Zajęcia na trampolinach, w pełni bezpieczne, w towarzystwie skocznej muzyki i pod okiem rozskakanego instruktora, który wymęczy Wasze pociechy. Nie odpowiadamy za zasypianie jeszcze w drodze do domu ;)

Trening Obwodowy Kids

Zajęcia niepodobne do tradycyjnych lekcji WF-u. Ruszamy i rozwijamy wszystkie partie mięśni, bawiąc się przy tym świetnie. Zachowujemy załóżenia treningu obwodowego, gdzie występuje różnorodność ćwiczeń, a przy tym dynamiczne zmiany. Dobry wstępniak do specjalistycznych treningów ;-)

 

SNG to dobre miejsce do treningu dla całej rodziny :) 

Rezerwacja zajęć poprzez Strefę Klienta i w recepcji Centrum Sportu.

 

 

 

Dzieci też chcą być Fit! A do tego dobrze się bawić, dlatego specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym mamy ofertę zajęć przygotowanych specjalnie pod ich kątem.

Więcej w SNG

Mamy przyjemność być bazą treningową dla wyróżniających się młodych zawodników. Poznajcie sportowe bio Ady Sosnowskiej, Kacpra Dworaka i Michała Kikosickiego.
Więcej
Powstaniu SNG przyświecała idea "coś dla duszy, coś dla ciała". Stąd pomysł Galerii SNG i regularnych spotkań literackich i publicystycznych. Od kilku lat również muzyka gości w nowogdyńskich plenerach. Zapraszamy do śledzenia zapowiedzi bieżących wydarzeń.
Więcej
Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Dwudziestu najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Martyna Bielawska


Czytaj
Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Maciej Maciejewski


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj