Fitness Kids

Stacja Nowa GdyniaFitness Kids

Fitness & Gym

Ponad 100 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Idź do strefy

Sporty rakietkowe

Baza treningowa przyszłych mistrzów

Idź do strefy

Aquapark

Najszersza oferta Aqua fitness w Łodzi i okolicach

Idź do strefy
FIT KIDS

Codziennie od poniedziałku do piątku zapraszamy na FITNESS DLA DZIECI.

Rozwijamy ogólnie, korygujemy korekcyjnie, ćwiczymy z małymi joginami i duuuużo się śmiejemy. Pomagamy krzywym kręgosłupom lub staramy się im zapobiec i niwelujemy krągłości tu czy tam. Planujcie własny trening, gdy my będziemy ćwiczyć z Waszymi pociechami.

Pojedyncze zajęcia to koszt 40zł.

  
UWAGA !!!

Wprowadzamy promocyjny karnet.

Specjalna cena karnetu to 99,00 pln (ważny 60 dni)

Dodatkowo, tylko z zakupem karnetu będzie można nabyć roczną opłatę członkowską dla dzieci w cenie 1 pln.

W takim pakiecie można zapewnić aktywność dzieciom z blisko 50% upustem.
 

FIT KIDS

Jakie zajęcia znajdą się w ofercie:

Badminton
Już teraz Twoje dziecko może spróbować badmintona. Aby nauczyć i pokazać tajniki tej dyscypiny czeka na Twoją pociechę trener Robert Kolasa. Zapoczątkuj przygodę swoich dzieci z szybką lotką. Badminton to świetna zabawa, przyjemność z treningu od samego początku i pochłaniacz dziecięcej energii. Zapraszamy na treningi w SNG!

Gimnastyka korekcyjna / kompensacyjna
O prawidłową postawę warto zadbać już od najmłodszych lat. Dlatego specjalnie dla dzieci opracowaliśmy zajęcia, które pomogą w zapobieganiu skrzywieniom kręgosłupa czy płaskostopiu. Zajęcia są zdecydowanie niepodobne do tradycyjnych zajęć w szkole, bo przeplecione zdrowymi zabawami - zdecydowanie lepiej zapobiegać niż leczyć!

Trening Obwodowy Kids
Zajęcia niepodobne do tradycyjnych lekcji WF-u. Ruszamy i rozwijamy wszystkie partie mięśni, bawiąc się przy tym świetnie. Zachowujemy załóżenia treningu obwodowego, gdzie występuje różnorodność ćwiczeń, a przy tym dynamiczne zmiany. Dobry wstępniak do specjalistycznych treningów ;-)

Joga
Hatha Joga polega na fizycznym i energetycznym oczyszczaniu organizmu i jest najstarszą znaną formą ćwiczeń fizycznych. W sanskrycie wyraz HATHA jest połączeniem HA - Słońce - i THA - Księżyc i symbolizuje równowagę psychofizyczną organizmu człowieka. W Hatha Joga dążymy do harmonii ciała i umysłu, m.in. poprzez panowanie nad oddychaniem. Ćwiczenia Hatha Jogi uruchamiając całe ciało, rozszerzają granice naszej świadomości. Pierwszym etapem są ćwiczenia fizyczne zwiększające naszą elastyczność, siłę i wewnętrzną równowagę. Będąc skoncentrowanymi układamy ciało w określonej pozycji (asana) i trwamy w tej pozycji przez jakiś czas. Regularne ćwiczenia pozwalają wyeliminować napięcia w organizmie.

Gimnastyka Ogólnorozwojowa
Trening dla dzieci, ogólny rozwój, mnóstwo zabawy i mnóstwo uśmiechu. Instruktorzy przede wszystkim bazują na pokazaniu jak najciekawszych form ruchu w zabawie. Przy okazji, a nawet przede wszystkim prezentując prawidłową postawę. Sprzęt i ćwiczenia zdecydowanie dostosowane do dzieci.

Indoor Cycling i Walking
To zajęcia dla dzieci 10+ to doskonały trening cardio, na którym może uczestniczyć rodzic i dziecko! Nie zwlekajcie zacznijcie już od września wspólne treningi !
Wspinaczka
Zajęcia ogólnorozwojowe w oparciu o ścianki wspinaczkowe w Ancymondo. Doskonały trening wsmacniający oraz funkcjonalny. Zajęcia dedykowane dzieciom w wieku 7-10 oraz powyżej 10 lat.
Rezerwacja zajęć poprzez Strefę Klienta i w recepcji Centrum Sportu. 

 

Dzieci też chcą być Fit! A do tego dobrze się bawić, dlatego specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym mamy ofertę zajęć przygotowanych specjalnie pod ich kątem.