Ponad 190 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Strefa 360 Fit Zone

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

10. SNG IFAA Spring Fitness Festival - jubileusz!

12mar

Dziesiąta, jubileuszowa edycja SNG IFAA Spring Fitness Festival przeszła już do historii. Długo będziemy wspominać ogrom emocji, wiedzy, doświadczenia i świetnej zabawy, jakie kumulowały się w SNG 12 marca 2016r. Zapraszamy do obejrzenia obszernej foto-relacji, która pozwoli nam zatrzymać te chwile na dłużej... ;)
 
 DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI! FIZYCZNIE, ORGANIZACYJNIE, PARTNERSKO i DUCHOWO ;)
Konwencja jubileusz 2016
 

 


 

Informacje organizacyjne dla uczestników konwencji!!! Przeczytajcie uważnie!

 

Widzicie ten zakręcony, lekko demoniczny wzrok Magdy na plakacie i banerach? To tylko zapowiedź tego co się będzie działo w czasie najbliższej, jubileuszowej edycji konwencji X. SNG IFAA Spring Fitness Festival. Sami jesteśmy zdziwieni jak szybko przeleciał ten czas.

Będą czekać na Was starzy i nowi znajomi. Ci którzy byli z nami 10 lat temu jak i wschodzące gwiazdy fitnessu i treningu funkcjonalnego. Będzie trochę, a jakże, wspominkowych lekcji, jak również zupełnych nowości, które wierzym wejdą wkrótce do stałego repertuaru klubów fitness w Polsce. Jeśli chcecie wiedzieć co w fitnessowym świadku piszczy - musicie być z nami. Jeśl chcecie spotkać dawno nie widzianych znajomych - tym bardziej! W końcu SNG Spring Fitness Festival to dużo merytorycznych zajęć, ale też doskonała zabawa i wiele towarzyskich spotkań. W końcu jesteśmy w centrum Polski - wszyscy mają tu blisko.

Jak co roku rozbudowujemy program. Wyciskamy z SNG ostatnie niezagospodarowane sale. W tym roku czekają na Was dwie duże sceny, jedna mniejsza, strefa treningu funkcjonalnego, sala na warsztaty i wykłady. I oczywiście basen, gdzie prym wiodą specjaliści od Aqua Fitnessu.

W tym roku będą Was inspirować m.in. wschodząca gwiazda Jeremy Jacqout z Francji. Nowy program aqua zaprezentuje znany z zeszłego roku Ivan de Luca z Włoch. Stepem zawładnie przebojem podbijająca sceny Ania Horobiowska. Nowości przygotowała Magda Prieditis. W strefie treningu funkcjonalnego rządzić będzie Maciej Bielski z mauricz.com A wraz z nimi na scenach pojawi się cała czołówka IFAA Polska z Marcinem Zierałko i Elą Furman na czele, oraz specjaliści od fizjologii, dietetyki i psychologii. jak i najlepsze z najlepszych - dziewczyny z SNG.

Ponieważ to Jubileusz, to będą też niespodzianki w które będziemy Was mocno angażować. W końcu taka okazja pojawia się raz na dziesięć lat.

Ruszamy z rejestracją. Nie zwlekajcie - do końca lutego jest taniej! Pamiętajcie też, że na zajęcia Aqua obowiązuje ograniczona liczba miejsc i trzeba się dodatkowo na nie zapisać.

Zgłoszenia na drugi dzień konwencji, warsztatowy 13 marca (niedziela) przez stronę:

http://www.ifaa.pl/zapowiedzi/549-program-ifaa-special-zgierz-2016.html i poprzez adres e-mail: biuro@ifaa.pl

Zapoznajcie się już dziś ze szczegółowym programek konwencji, zobaczcie kto wystąpi w tym roku i jakie zajęcia będziemy Wam proponować!


 

Zarejestruj się na konwencję

 

Program konwencji

 

Poznaj prezenterów SNG Spring Fitness Festival 2016

 

Zobacz jakie zajęcia przygotowaliśmy dla Was w tym roku

 

Zapisz się do strefy Aqua i Konkurs Aqua Fitness Prezenter 2016

 

Regulamin konwencji 

 

Skorzystaj z wyjątkowej oferty SNG dla uczestników konwencji!

 

Poznaj partnerów naszego wydarzenia

 

 
Obejrzyj film z zeszłego roku - dla samych wspomnień warto przyjechać ;-)!

 

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj