Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

10. SNG IFAA Spring Fitness Festival - jubileusz!

12mar

Dziesiąta, jubileuszowa edycja SNG IFAA Spring Fitness Festival przeszła już do historii. Długo będziemy wspominać ogrom emocji, wiedzy, doświadczenia i świetnej zabawy, jakie kumulowały się w SNG 12 marca 2016r. Zapraszamy do obejrzenia obszernej foto-relacji, która pozwoli nam zatrzymać te chwile na dłużej... ;)
 
 DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI! FIZYCZNIE, ORGANIZACYJNIE, PARTNERSKO i DUCHOWO ;)
Konwencja jubileusz 2016
 

 


 

Informacje organizacyjne dla uczestników konwencji!!! Przeczytajcie uważnie!

 

Widzicie ten zakręcony, lekko demoniczny wzrok Magdy na plakacie i banerach? To tylko zapowiedź tego co się będzie działo w czasie najbliższej, jubileuszowej edycji konwencji X. SNG IFAA Spring Fitness Festival. Sami jesteśmy zdziwieni jak szybko przeleciał ten czas.

Będą czekać na Was starzy i nowi znajomi. Ci którzy byli z nami 10 lat temu jak i wschodzące gwiazdy fitnessu i treningu funkcjonalnego. Będzie trochę, a jakże, wspominkowych lekcji, jak również zupełnych nowości, które wierzym wejdą wkrótce do stałego repertuaru klubów fitness w Polsce. Jeśli chcecie wiedzieć co w fitnessowym świadku piszczy - musicie być z nami. Jeśl chcecie spotkać dawno nie widzianych znajomych - tym bardziej! W końcu SNG Spring Fitness Festival to dużo merytorycznych zajęć, ale też doskonała zabawa i wiele towarzyskich spotkań. W końcu jesteśmy w centrum Polski - wszyscy mają tu blisko.

Jak co roku rozbudowujemy program. Wyciskamy z SNG ostatnie niezagospodarowane sale. W tym roku czekają na Was dwie duże sceny, jedna mniejsza, strefa treningu funkcjonalnego, sala na warsztaty i wykłady. I oczywiście basen, gdzie prym wiodą specjaliści od Aqua Fitnessu.

W tym roku będą Was inspirować m.in. wschodząca gwiazda Jeremy Jacqout z Francji. Nowy program aqua zaprezentuje znany z zeszłego roku Ivan de Luca z Włoch. Stepem zawładnie przebojem podbijająca sceny Ania Horobiowska. Nowości przygotowała Magda Prieditis. W strefie treningu funkcjonalnego rządzić będzie Maciej Bielski z mauricz.com A wraz z nimi na scenach pojawi się cała czołówka IFAA Polska z Marcinem Zierałko i Elą Furman na czele, oraz specjaliści od fizjologii, dietetyki i psychologii. jak i najlepsze z najlepszych - dziewczyny z SNG.

Ponieważ to Jubileusz, to będą też niespodzianki w które będziemy Was mocno angażować. W końcu taka okazja pojawia się raz na dziesięć lat.

Ruszamy z rejestracją. Nie zwlekajcie - do końca lutego jest taniej! Pamiętajcie też, że na zajęcia Aqua obowiązuje ograniczona liczba miejsc i trzeba się dodatkowo na nie zapisać.

Zgłoszenia na drugi dzień konwencji, warsztatowy 13 marca (niedziela) przez stronę:

http://www.ifaa.pl/zapowiedzi/549-program-ifaa-special-zgierz-2016.html i poprzez adres e-mail: biuro@ifaa.pl

Zapoznajcie się już dziś ze szczegółowym programek konwencji, zobaczcie kto wystąpi w tym roku i jakie zajęcia będziemy Wam proponować!


 

Zarejestruj się na konwencję

 

Program konwencji

 

Poznaj prezenterów SNG Spring Fitness Festival 2016

 

Zobacz jakie zajęcia przygotowaliśmy dla Was w tym roku

 

Zapisz się do strefy Aqua i Konkurs Aqua Fitness Prezenter 2016

 

Regulamin konwencji 

 

Skorzystaj z wyjątkowej oferty SNG dla uczestników konwencji!

 

Poznaj partnerów naszego wydarzenia

 

 
Obejrzyj film z zeszłego roku - dla samych wspomnień warto przyjechać ;-)!

 

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj