Najwyższy komfort zajęć w Łodzi i Zgierzu

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

Umowy Członkowskie SNG

29lut

Zrealizujcie noworoczne postanowienia eliminując słomiany zapał! Podejmijcie wyzwania i wytrwajcie w postanowieniach. Na początku mogą być schody, ale potem...satysfakcja gwarantowana.

 

Od Nowego Roku 2016 wprowadzamy dodatkowo nową formę korzystania z usług SNG. Podpisując Umowę Członkowską, możecie skorzystać z oferty najlepszych cen. Macie do wyboru dwa pakiety - każdy ważny 6 lub 12 miesięcy.

Pakiet I, dający możliwość korzystania bez ograniczeń z usług fitness, aqua fitness i siłowni, kosztuje odpowiednio 169 zł/m-c (umowa na 6-mcy) lub 149 zł/m-c (umowa na 12 m-cy).

Pakiet II, dają dodatkowo możliwość korzystania z Aquaparku, kosztuje 219 zł/m-c (umowa na 6 m-cy) lub 199 zł/m-c (12 m-cy).

Jedyna taka oferta w Łodzi i okolicach - Siłownia/Fitness/Aquapark w jednym pakiecie BEZ LIMITU!

Za karnety w formie Umowy Członkowskiej płaci się co miesiąc.

Do każdej podpisanej Umowy mamy dla Was w prezencie torbę sportową z naszej limitowanej nowogdyńskiej serii.


 

Wystartujcie w Nowym Roku 2016 spokojnie, zaczynając od głębokiego wdechu, ale zawsze w formie! :)

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Wiadomo wszem i wobec, że najlepsze efekty daje połączenie właściwego treningu z odpowiednią dietą. Ofertę treningową mamy od zawsze. Teraz mamy również dla Was propozycję zbilansowanej diety - SNG Fit Catering.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Rozpoczynasz przygodę z triathlonem? Zacznij trenować z ekspertami SNG i przygotuj się do startu w wymarzonych zawodach.
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Karolina Fryt-Rybicka


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Emilia Sobiecka


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj