Ponad 100 godzin zajęć grupowych w tygodniu

Siłownia wejście

eGym / Trening personalny

Indoor Cycling-Walking

SNG Nowe Otwarcie

03cze

Wreszcie !!! Od 6 czerwca zapraszamy ponownie. Prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami korzystania z obiektów Stacji Nowa Gdynia :)

  

 

 

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za wsparcie w ostatnich 10 tygodniach. Za dobre słowo, za wszelką pomoc, za rozmaite sugestie. Dziękujemy także za liczne zapytania: o powroty do Stacji, o możliwości treningu oraz zasady na jakich będzie się to wszystko odbywało w tej nowej, dla nas wszystkich, rzeczywistości.

Przede wszystkim zapewniamy, iż wszystkie obiekty Stacji Nowa Gdynia (Ancymondo, Aquapark, Hala Sportowa) przygotowaliśmy do ponownego otwarcia , zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020r. poz, 964 oraz wytycznymi Generalnego Inspektora Sanitarnego.

Zmieniają się do odwołania godziny funkcjonowania obiektów sportowych i tak:

Hala sportowa oraz Aquapark
czynne będą w godzinach: 6:00 – 11:00 oraz od 16:00-22:00 w dni powszednie, w weekendy i święta zapraszamy od 8:00 do 19:00 (Pomiędzy 14:00-15:00 przerwa techniczna). A poszczególne zajęcia odbywać będą się w dedykowanych pasmach godzinowych.

W związku z wymogami ustalenia maksymalnej pojemności sal i liczby osób ćwiczących oraz cyklicznej dezynfekcji infrastruktury wprowadzamy rezerwację na poszczególne godziny.

Dotyczą one także usług, na które wcześniej nie były prowadzone zapisy tj. wejście na basen
(https://stacjanowagdynia.pl/aqua…/basen-wejscie/grafik-zajec) oraz siłownię (https://stacjanowagdynia.pl/f…/silownia-wejscie/grafik-zajec) .

Obydwie usługi będą trwały ograniczoną długość czasu (basen – 60 minut , siłownia - 75 minut).

Zajęcia fitness (45 minut) zgodnie z aktualnymi grafikami (https://stacjanowagdynia.pl/fi…/fitness-wejscie/grafik-zajec ; https://stacjanowagdynia.pl/…/indoor-cycling-w…/grafik-zajec)

Do odwołania prysznice w hali sportowej będą nieczynne, nie będą także działały sauny. Można skorzystać z szatni. Nie będzie włączona klimatyzacja we wszystkich obiektach Stacji. Systemy wentylacyjne ustawione będą na 100% dostarczania powietrza z zewnątrz.

Kafeterie będą otwarte w godzinach pracy Stacji, lecz będziemy oferować tylko sprzedaż na wynos.

Nie będą otwarte szatnie na odzież wierzchnią.

W obiekcie basenowym będzie możliwość skorzystania z szatni oraz pryszniców. Sauny będą nieczynne.

Także do Ancymondo zapraszamy w nowych godzinach. W dni powszednie od 16:00 do 19:00 (nie obowiązują rezerwacje), a w weekendy i święta od 8:00 do 19:00.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo przy wjeździe ochrona będzie badała temperaturę (bezdotykowym termometrem) wszystkich osób wjeżdżających. Osoby z podwyższoną temperaturą (pow. 37,5 oC) nie będą wpuszczane na teren Stacji Nowa Gdynia.

NAJWAŻNIEJSZE WARUNKI KORZYSTANIA Z USŁUG SNG: 


- obowiązkowe zakrywanie nosa i ust w Stacji (poza salami do ćwiczeń i niecką basenową)
- utrzymanie odległości (2m) pomiędzy klientami i pracownikami
- w obiektach, gdzie to wymagane stosowanie się do dodatkowych wytycznych (np. w Ancymondo trzeba stosować czyste, nieużywane, dostosowane do wymogów bezpieczeństwa skarpety)
- opuszczanie budynków Stacji Nowa Gdynia niezwłocznie po zakończeniu sesji treningowych, zapraszamy w plener.
- osoby niestosujące się do wytycznych będą musiały opuścić teren Stacji Nowa Gdynia Sp. z o.o.

Z poważaniem,
Zarząd Stacji Nowa Gdynia Sp. z o.o.

LINKI:

http://dziennikustaw.gov.pl/DU/2020/964

https://www.gov.pl/web/rozwoj/baseny-i-sauny…

https://www.gov.pl/web/rozwoj/silownie-i-kluby-fitness…

https://www.gov.pl/web/rozwoj/sale-zabaw…

 

Wstecz WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Więcej w SNG

Najbogatsza oferta zajęć fitness dla seniorów. A zarazem komfort, cisza i spokój. SNG oferuje wiele atrakcji dedykowanych osobom starszym!
Więcej
Zespół najwyższej klasy specjalistów czeka na Was, żeby spełnić Wasze marzenia i potrzeby.
Więcej
Nasza oferta dla biznesu to dopasowane do potrzeb klienta plany motywacyjne i pakiety sportowe finansowane z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Ale przede wszystkim zadowolenie i zdrowie Waszych pracowników.
Więcej
Innowacyjne podejście do treningu obwodowego. Zintegrowane doświadczenie treningowe. Dzięku eGYM możesz maksymalnie spersonalizować założenia treningowe
Więcej
Zrobiliśmy w Stacji Nowa Gdynia już setki zdjęć i cały czas odkrywamy ją na nowo. Zapraszamy do przejrzenia, ale tylko w ramach zachęty - najlepiej jest pojawić się u nas i przekonać na własnej skórze jak w SNG jest pięknie.
Więcej
Poznaj nowy wymiar treningu rowerowego. Motywuj się do treningu dzięki sportowej rywalizacji. Tylko w SNG.
Więcej
Formalności są czasem potrzebne. Zestawienie regulaminów obowiązujących w SNG.
Więcej
Szukasz dobrej pracy? Znajdziesz ją w Stacji Nowa Gdynia. To miejsce, które swój sukces zawdzięcza dobrej atmosferze. Dołącz do nas!
Więcej
Dużo się dzieje w SNG - tutaj znajdziesz listę bieżących wydarzeń - turniejów, konwencji, maratonów - wraz z zasadami rozgrywek i formularzami zgłoszeniowymi.
Więcej

Trenerzy personalni

Adrian Bołdowicz


Czytaj
Karolina Fryt


Czytaj
Ewa Kaźmierczak


Czytaj
Damian Lipiński


Czytaj
Aneta Piotrowska


Czytaj
Agnieszka Szubert


Czytaj
Wojciech Wróblewski


Czytaj
Milena Zielińska


Czytaj
Tomasz Ziętara


Czytaj
Magdalena Żyła


Czytaj