Powrót do aktualności

Nowa funkcjonalność dla klientów

13 lip 2023• Fitness & Gym
Lista rezerwowa - Bądź na bieżąco z zajęciami fitness!


W trosce o wygodę naszych klientów oraz zapewnienie im jak najlepszych doświadczeń z zapisami na zajęcia, z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie nowej funkcjonalności na rezerwację zajęć.

Gdy nie ma dostępnych miejsc na zajęcia fitness, będziesz mieć możliwość zapisać się na listę rezerwową i otrzymać informację sms-ową, gdy zostanie zwolnione miejsce. Ponadto, jeśli zdecydujesz się odwołać swoją rezerwację, również otrzymasz potwierdzenie za pomocą sms-a.


Zapisanie się na listę rezerwową jest bardzo prostym i wygodnym procesem. Gdy zauważysz, że zajęcia, na które chciałeś się zapisać, są już pełne, wystarczy kliknąć opcję "Zapisz się na listę rezerwową". System automatycznie zarejestruje Twoje zgłoszenie i umieści Cię na liście rezerwowej. Aby ułatwić identyfikację miejsc na liście rezerwowej, oznaczyliśmy je kolorem pomarańczowym w naszym grafiku zajęć.

W Panelu klienta w zakładce rezerwacje będziesz mieć informację, które masz miejsce w kolejce na liście rezerwowej.


Kiedy zwolni się miejsce na zajęciach, system w kolejności zgłoszenia na listę rezerwową przeniesie automatycznie właściwe rezerwacje. Zostaniesz powiadomiony o zdarzeniu sms. Dzięki temu nie będziesz musiał sprawdzać co 5 minut czy zwolniło się miejsce na Twoje ulubione zajęcia. Będziesz miał pewność, że zawsze jesteś na bieżąco z dostępnością.

Nie tylko zapisanie się na listę rezerwową jest wygodne, ale również odwołanie rezerwacji odbywa się w prosty sposób. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz uczestniczyć w zajęciach, które wcześniej zarezerwowałeś, po prostu odwołaj rezerwację najpóźniej 90 minut przed zajęciami w panelu klienta. W momencie, gdy dokonasz odwołania, otrzymasz potwierdzenie za pomocą sms-a. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoja rezerwacja została pomyślnie anulowana, a miejsce może zostać udostępnione innym klientom.


Jesteśmy przekonani, że nowa funkcjonalność rezerwacji na listę rezerwową znacznie ułatwi korzystanie z naszej oferty. Nie musisz już obawiać się, że przegapisz zajęcia, na które tak bardzo czekasz. Będziesz miał pewność, że otrzymasz powiadomienie, gdy tylko pojawi się wolne miejsce. To naprawdę wygodny sposób na zarządzanie swoim czasem i uprawianie ulubionych form aktywności fizycznej.

Zachęcamy do skorzystania z nowej funkcjonalności w strefie klienta. Niech Twój fitness będzie teraz jeszcze bardziej dostępny i elastyczny. Odkryj wygodę rezerwacji na listę rezerwową i ciesz się aktywnym stylem życia bez stresu!


Bądź na bieżąco z zajęciami i zarezerwuj swoje miejsce na liście rezerwowej już teraz!


KONIECZNIE SPRAWDŹ, czy podałeś poprawny numer telefonu podczas rejestracji konta.