Powrót do aktualności

LETS MOVE FOR A BETTER WORLD by TECHNOGYM

13 mar 2023• Fitness & Gym
Rusza coroczna, globalna kampania TECHNOGYM - LETS MOVE FOR A BETTER WORLD Dołącz do wydarzenia, które organizowane jest na całym świecie. W tym roku biorąc udział w kampanii "LETS MOVE FOR A BETTER WORLD" przyczynimy się do walki z otyłością.

W 2030 roku miliard ludzi na całym świecie będzie otyłych.
Siedzący tryb życia przybliża nas do punktu, z którego nie ma odwrotu.

Przewiduje się, że do 2030 roku 1 na 5 kobiet i 1 na 7 mężczyzn będzie cierpiało na otyłość (BMI ≥30kg/m2).
 
Brak aktywności fizycznej jest niebezpieczny, ponieważ może zwiększać ryzyko rozwoju chorób związanych z nieaktywnym stylem życia (nadciśnienie, choroby serca itp.). Stały wzrost braku aktywności fizycznej w krajach rozwiniętych powoduje więcej zgonów niż niedożywienie i staje się coraz większym problemem społecznym i ekonomicznym.

Pokażmy nieaktywnym osobom, że przygoda z ruchem i sportem jest dla każdego. 

Namówmy znajomych, ćwiczmy sami i zbierajmy MOVES (jednostki ruchu Technogyma)

W zamian za Naszą aktywność TECHNOGYM przekaże sprzęt i akcesoria wybranej przez zwycięski klub organizacji samorządowej. STACJA NOWA GDYNIA wybrała FUNDACJĘ AKTYWNEJ REHABILITACJI

PIERWSZE 20 osób z największą ilością MOVES-ów na dzień zakończenia akcji tj. 31 marca 2023r otrzyma miesięczny dostęp do systemu EGYM za 1 zł oraz pamiątkową koszulkę Technogyma.

Jedyne co trzeba zrobić to:

1. Zainstalować aplikację MyWellness lub Technogym App na swoim telefonie.
2. Dołączyć do wyzwania „Let’s Move for a better world” (Join our Challenges w aplikacji Mywellness, Challenges w aplikacji Technogym)
3. Przed każdym treningiem zalogować się do urządzenia za pomocą QR kodu lub technologii NFC albo włączyć swojego Garmina, Polara czy Fitbita i sparować go z aplikacją MyWellness lub Technogym APP
Podczas jakich aktywności możesz zbierać MOVEs ?
•Trening na urządzeniach cardio oznaczonych żółtą naklejką ( bieżnie z dotykowaym wyświetlaczem, steppery, rowery stacjonarne siłownia z dotykowym wyświetlaczem, schody, Skillrow, Skillbike, Skillmill)
•Trening podczas zajęć grupowych Indoor Cycling
•Trening z aplikacjami partnerów do monitorowania aktywności fizycznej (Strava, Garmin, Polar, FitBit itp.) z TG app ( aplikacje muszą być ze sobą sparowane)
•Trening na zewnątrz (poza klubem) pod warunkiem połączenia z GPS (Strava, Garmin, Polar, FitBit itp.) z TG app ( aplikacje muszą być ze sobą sparowane)
•Trening na zewnątrz (poza klubem) pod warunkiem połączenia z GPS

NASI TRENERZY POMOGĄ.

Ruszmy się dla lepszego Świata, STACJA NOWA GDYNIA